Grenke

1 Kwi

Kochani !!!
Czas na przedstawienie kolejnego nowego partnera VI Janczewskiej 10:
Grupa GRENKE:

Historia GRENKE rozpoczęła się od wizji jednego człowieka w niemieckim Baden-Baden w 1978 roku. Założycielem marki jest Wolfgang Grenke, który dostrzegł niszę na rynku i jako pierwszy postawił na specjalizację – leasing sprzętu IT i urządzeń biurowych o stosunkowo niskiej wartości. Wybór okazał się bardzo trafny i firma szybko zaczęła się rozwijać, kierując swoją ofertę głównie do małych i średnich przedsiębiorstw.

W 1997 roku firma GRENKE przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, a w 2000 roku weszła na niemiecką giełdę (Börse Frankfurt). Od marca 2003 roku firma GRENKE jest również notowana w indeksie SDAX. Przez cały ten czas organizacja pozostała wierna swojej pierwotnej filozofii i koncepcji strategicznej, według której to rozwój małych i średnich przedsiębiorstw jest w centrum jej zainteresowania.

Stawiamy na indywidualną obsługę, zoptymalizowane rozwiązania finansowe, uproszczone procedury i elastyczność, które pozwalają nam świadczyć usługi każdej firmie. Te wartości były nam bliskie od początku naszej działalności i dzięki nim do dzisiaj, z sukcesem rozwijamy Grupę GRENKE, zarówno w zakresie leasingu, usług bankowych, jak i faktoringu. Klienci są fundamentem naszego biznesu, dlatego ogromny nacisk kładziemy na obsługę po sprzedażową i utrzymywanie długofalowych relacji. W GRENKE jesteśmy dla Ciebie gdziekolwiek i kiedykolwiek nas potrzebujesz − prawie na całym świecie.

Duże grono pracowników będzie podczas VI Janczewskiej10, z pewnością ich zobaczycie:)

Firma GRENKE będzie miała niespodzianki dla Wszystkich osób, które staną na podium w open i w kat. wiekowych

Pozdrawiamy
Zespół VI Janczewskiej 10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.