8 Marca :)

8 Mar
Kochani!!! Z okazji najpiękniejszego dnia w roku męska część załogi VJanczewskiej10 pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia Wszystkim Kobietom na świecie, a w szczególności Kobietom, które pomagają w organizacji kolejnych edycji oraz naszym cudownym zawodniczkom. Przede wszystkim dużo zdrowia, szczęścia, miłości oraz spełnienia najskrytszych marzeń!!! Ps. przypominamy,że od 1.03 można się zapisywać na: www.janczewska10.pl oraz sts-timing.pl Pozdrawiamy ... Czytaj dalej »

Zapisy

1 Mar
Kochani!!!! 3,2,1 Ruszamy!!!! Dzisiaj ruszają zapisy na VJanczewska10, która odbędzie się 3.06.2018 r. Niedziela. Zapisywać się można na: – www.janczewska10.pl zakładka” zapisz się” –www.sts-timing.pl Zapisy trwają od 1.03.2018-31.05.2018 koszt to 35zł Wypełniamy formularz krok po kroku (bajecznie prosty) Dzieci zapisujemy w biurze zawodów. Pozdrawiamy Zespół Janczewskiej ... Czytaj dalej »

Info w jednym miejscu

20 Lut
Kochani!!! Garść informacji przed V Janczewską10. Najważniejsza informacja to taka,mega tęskniliśmy za Wami???? Te mniej istotne poniżej: Termin zawodów: 3-06-2018 niedziela Czas: start godzina 12:00 bieg, 12:05 Marsz Nordic Walking Miejsce: Janczewo Bieg: 2 pętle po 5km Marsz: 1 pętla 5km Punkty nawadniania 3,5,8 km Trasa: wracamy na trasę z edycji 2,3 ( koniec remontu ... Czytaj dalej »

Nowe medale :)

7 Lut
Kochani!!! Mamy zaszczyt zaprezentować medale jakie zawisną na Waszych szyjach podczas V Janczewskiej 10, która odbędzie się jak dobrze wiecie 3-06-2018 w Janczewie. Kolejne edycje będą zawsze odbywały się w każdą pierwszą niedziele czerwca, tak abyście mogli zaplanować swoje starty w ulubionych biegach:) Wracając do medali, każdy uczestnik biegu/marszu po przekroczeniu mety otrzyma oryginalny pamiątkowy ... Czytaj dalej »

Wesołych Świąt :)

24 Gru
Kochani!!! Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w Nowym 2018 Roku. Gdy na stołach w Waszych domach przez kolejne 3 dni będą gościły wyśmienite tradycyjne potrawy znajdźcie 30min na spalenie ich ???? Ps. W nadchodzącym roku życzymy Wszystkim pobicia założonych celów biegowych. Mamy ogromną nadzieje,że jednym z nich będzie V Janczewska 10, która ... Czytaj dalej »

V Janczewska 10

20 Paź
Kochani!!! Mamy zaszczyt poinformować, że V Janczewska 10 odbędzie się 3-06-2018r (niedziela). Wspólnie z władzami Gminy Santok przyjęliśmy,że kolejne edycje Janczewskiej 10 będą odbywały się w pierwsze niedziele czerwca, to pozwoli Wam kochani zawodnicy już na długo przed zawodami ustalić swój ulubiony kalendarz biegowy, w którym mamy nadzieje,że nie zabraknie Nas. Mamy nadzieje,że nie będziemy ... Czytaj dalej »

Ruedersdorf

5 Wrz
Kochani!!! Chciałbym serdecznie podziękować Reprezentacji Gminy Santok za udział w biegu/marszu Nordic Walking w Ruedersdorf. NORDIC WALKING: -Barbara Łużniak -Krystynie Podsiadło Best ever Sołtys -Czesławowi Podsiadło -Pawłowi Fendorfowi BIEG -Michał Myszkowski Kochani jak co roku Przewodniczący Gminy Rudersdorf Ronny Neumann przywitał Nas jak prawdziwy gospodarz, wręcz wyskoczył z biura zawodów, które mieści się w starej ... Czytaj dalej »

Bieg/marsz NW wokół jeziora

28 Sie
Kochani!!! Przewodniczący Rady Gminy Ruedersdorf (koło Berlina) Ronny Neumann zaprasza również i w tym roku na swój kapitalny bieg/marsz NW wokół jeziora, kto był w ubiegłym roku, ten wie, że krajobraz jak z bajki. Bieg 11,5km Nordic Walking 11,5km Będzie również krótki dystans 3km. Bieg/Marsz Nordic Walking odbywa się w najbliższą niedzielę 3 września. Wszystko ... Czytaj dalej »

Kolejna porcja fotek

21 Cze
Witamy Dziś udało nam się udostępnić na stronie kolejne zdjęcia z czwartej już Janczewskiej 10. Wszystko to dzięki uprzejmości Izabeli i Małgorzaty Koch. Jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość udostępnienia fotografii na naszej stronie oraz za odwiedziny w Janczewie. Zapraszamy również na fanpage Pana Piotra, który bardzo lubi robić zdjęcia, a na Facebook’u znajdziecie sporo fantastycznych ... Czytaj dalej »