Współpraca

Myśleli Państwo, aby być częścią czegoś większego? Czegoś wspaniałego? Teraz to możliwe 🙂 Mogą Państwo tworzyć z nami wspaniałe wydarzenie jakim jest Janczewska10.

Janczewska10 - co to właściwie jest?

Janczewska Dziesiątka jest to sportowe wydarzenie odbywające się jak sama nazwa wskazuje w Janczewie należącym do Gminy Santok. Składa się na nią bieg o długości 10 kilometrów oraz marsz „Nordic Walking” o długości 5km. Każda z tych dyscyplin co roku angażuje wielu zawodników z całej Polski. Pierwsza edycja Janczewskiej10 miała miejsce 22.06.2014 i zebrała wtedy ok. 215 sportowców (ok 171 w biegu na 10Km oraz ok 44 w marszu „Nordic Walking”). Za drugim razem było już tylko lepiej, ponieważ kolejny bieg zebrał ok 269 zawodników (bieg ok. 213, a marsz 56). Niebawem kolejna edycja i mamy nadzieję, że zbierzemy znów wielu aktywnych sportowo ludzi z całego kraju. Na koniec dodamy, że bieg toczy się o Miecz Kasztelana Santockiego 🙂

Partnerstwo - tworzymy wspólnie

Oni już tworzą z nami coś czego nie dalibyśmy robić sami.

To właśnie dzięki Państwa pomocy możemy tworzyć coś co zapamięta każdy z nas oraz zawodników na całe życie. Dzięki współpracy udało nam się zrealizować poprzednie edycje naszego sportowego wydarzenia i mamy nadzieję, że jeszcze sporo zawodów przed nami. W tym właśnie miejscu chcielibyśmy zaprosić nowych partnerów do pomocy przy tworzeniu kolejnej Janczewskiej10 oraz podziękować tym, którzy byli z nami wcześniej. Oczywiście nie zapominamy o nich i mamy nadzieję, że tym razem również będą z nami Państwo współuczestniczyć w zawodach sportowych odbywających się w Janczewie.

W ramach patronatu możemy zaoferować:

  • Reklamę w Radiu Eska (ok. 50 spotów reklamowych)
  • Miejsce na koszulce każdego biegacza.
  • Miejsce na numerze startowym każdego zawodnika.
  • Miejsce reklamowe na linii start/meta.
  • Miejsce ekspozycji floty Państwa produktów.
  • Miejsce na stronie www.janczewska10.pl
  • Wymienianie przez spikera informacji podczas biegu o Państwa grupie.
  • Dozgonna wdzięczność biegaczy, kibiców oraz mieszkańców Janczewa.
  • Możliwość rozdysponowania ulotek promocyjnych do każdego pakietu startowego zawodnika

Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy lub chcieliby Państwo po prostu nas wspomóc (można anonimowo) zapraszamy do kontaktu poprzez  formularz kontaktowy lub korzystając z danych poniżej:

Dyrektor biegu

Michał Myszkowski

administracja@janczewska10.pl