Wyniki III Janczewskiej 10

III JANCZEWSKA 10 – BIEG NA 10KM

Plik PDF z wynikami można pobrać tutaj

Miejsce Nazwisko i imię Nr zaw. Miejscowość Klub Rok. urodz. Kat. wiek. M-ce w kat. Tempo min/km Tempo km/h 5Km Czas netto Wynik M K
1 HULEWICZ MICHAŁ 52 GORZÓW WIELKOPOLSKI CENTRUM BIEGACZA GORZÓW 1988 M18 1 00:03:19 18,0 00:16:41 00:33:14 00:33:15 1
2 GRABEK MACIEJ 47 WYSOKA AZS-AWF GORZÓW WLKP. 1992 M18 2 00:03:31 17,1 00:17:11 00:35:08 00:35:08 2
3 KUSZCZYK EDWIN 221 MIEDZYRZECZ KB "PIAST" MIĘDZYRZECZ/TEAM KOPEĆ 1973 M40 1 00:03:37 16,6 00:17:42 00:36:06 00:36:06 3
4 GÓRCZYŃSKI PAWEŁ 45 POZNAŃ STR POZNAŃ 1981 M30 1 00:03:39 16,4 00:17:53 00:36:33 00:36:34 4
5 MINKO ARKADIUSZ 196 SZCZECIN 1988 M18 3 00:03:45 16,0 00:18:09 00:37:31 00:37:32 5
6 MAJZLIK PIOTR 87 DREZDENKO 1982 M30 2 00:03:46 15,9 00:18:44 00:37:37 00:37:38 6
7 CZERNICKI DAMIAN 172 BOBRÓWKO LZS BOBRÓWKO 1998 M18 4 00:03:46 15,9 00:19:00 00:37:39 00:37:39 7
8 SOPATA PATRYK 213 DREZDENKO 1995 M18 5 00:03:47 15,9 00:18:45 00:37:44 00:37:45 8
9 BRUDNICKI KRZYSZTOF 11 GORZÓW WIELKOPOLSKI BIEGACZE DO ŻABKI 1978 M30 3 00:03:47 15,8 00:18:55 00:37:53 00:37:55 9
10 WAWRZYNIUK MARIUSZ 142 SKWIERZYNA 1979 M30 4 00:03:48 15,8 00:18:55 00:37:58 00:38:00 10
11 ŁANGOWSKI MATEUSZ 82 GORZOW WLKP. 1976 M40 2 00:03:51 15,6 00:19:29 00:38:34 00:38:35 11
12 TELATŃSKA SYLWIA 135 CHOSZCZNO 1977 K30 1 00:03:55 15,3 00:19:30 00:39:12 00:39:14 1
13 NADOLSKI GRZEGORZ 41 CHWALĘCICE 1978 M30 5 00:03:56 15,2 00:19:37 00:39:20 00:39:22 12
14 WIECZOREK MATEUSZ 210 MARZYNOWO ALGRAF TEAM 1996 M18 6 00:03:58 15,1 00:19:31 00:39:33 00:39:37 13
15 GEREK DARIUSZ 194 GORZÓW WIELKOPOLSKI PUSZKIN 1968 M40 3 00:03:58 15,1 00:19:39 00:39:38 00:39:39 14
16 MICHALIK ANDRZEJ 95 GORZÓW 1964 M50 1 00:04:04 14,8 00:20:14 00:40:37 00:40:39 15
17 ŁOBOCKI LESZEK 83 GORZÓW 1981 M30 6 00:04:04 14,7 00:19:56 00:40:42 00:40:43 16
18 BARTOSIK PRZEMYSŁAW 204 BARLINEK ISKRA LUTÓWKO 1976 M40 4 00:04:06 14,6 00:20:21 00:40:57 00:40:58 17
19 WEBER KRYSTIAN 143 ŻARY 1980 M30 7 00:04:08 14,5 00:20:49 00:41:13 00:41:16 18
20 PICZAK ŁUKASZ 199 PRZYNOTECKO ZWIĄZEK ZAWODOWY POLIGRAFIKÓW 1992 M18 7 00:04:08 14,5 00:20:15 00:41:19 00:41:20 19
21 ZATORSKI DARIUSZ 154 DREZDENKO 1970 M40 5 00:04:08 14,5 00:20:14 00:41:23 00:41:24 20
22 ROSZAK BARTŁOMIEJ 113 BLEDZEW 1977 M30 8 00:04:09 14,4 00:20:52 00:41:31 00:41:33 21
23 KARSKI PAWEŁ 62 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1978 M30 9 00:04:10 14,4 00:20:41 00:41:37 00:41:40 22
24 ZABAGŁO LESZEK 151 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1966 M50 2 00:04:12 14,3 00:20:40 00:42:01 00:42:03 23
25 GAJDOSZ WOJCIECH 177 STRZELCE KRAJEŃSKIE 1989 M18 8 00:04:14 14,2 00:20:44 00:42:22 00:42:23 24
26 KOBYDECKA KLAUDIA 173 KOSTRZYN NAD ODRĄ KOSTRZYŃSKI KLUB BIEGACZA 1991 K18 1 00:04:18 13,9 00:21:09 00:43:01 00:43:03 2
27 ŚWIĄTKOWSKI GRZEGORZ 207 STRZELCE KRAJEŃSKIE 1978 M30 10 00:04:19 13,9 00:21:31 00:43:08 00:43:09 25
28 PENSIEK BARTOSZ 103 GORZÓW WLKP. 1987 M18 9 00:04:20 13,8 00:21:28 00:43:16 00:43:20 26
29 KĘCIK KAROL 206 KOWALÓW 1988 M18 10 00:04:22 13,7 00:21:37 00:43:41 00:43:43 27
30 MASEWICZ GRZEGORZ 89 GORZÓW WLKP. 1980 M30 11 00:04:23 13,7 00:22:15 00:43:48 00:43:54 28
31 DZIETCZYK KAMIL 32 MANOWO AKTYWNE CHOSZCZNO 1983 M30 12 00:04:24 13,6 00:21:35 00:43:58 00:44:00 29
32 RUSIN KAMIL 115 BRZOZOWIEC 1987 M18 11 00:04:24 13,6 00:22:01 00:43:55 00:44:04 30
33 CZARNECKI DARIUSZ 219 SKWIERZYNA 1979 M30 13 00:04:26 13,5 00:21:55 00:44:15 00:44:19 31
34 SZCZESNY PAWEL 130 GORZOW WLKP. 1987 M18 12 00:04:27 13,5 00:21:28 00:44:23 00:44:27 32
35 STRZELECKI GABRIE 168 GORZÓW WIELKOPOLSKI DZIKIE DZIKI GORZÓW 1982 M30 14 00:04:27 13,5 00:22:04 00:44:27 00:44:29 33
36 PAPLICK MICHAŁ 193 GORZÓW WIELKOPOLSKI GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWE 1982 M30 15 00:04:28 13,4 00:21:06 00:44:35 00:44:38 34
37 CZYRNIAŃSKI JAROSŁAW 21 STRZELCE KRAJ 1979 M30 16 00:04:28 13,4 00:22:33 00:44:35 00:44:42 35
38 GRZYB PATRYK 49 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1990 M18 13 00:04:31 13,3 00:22:26 00:45:07 00:45:10 36
39 BOŻYK DAMIA 218 SKWIERZYNA 1985 M30 17 00:04:32 13,2 00:22:02 00:45:15 00:45:19 37
40 DZIAŁEK CZESŁAW 167 POLICHNO 1975 M40 6 00:04:33 13,2 00:22:00 00:45:23 00:45:27 38
41 BARTOSIK MACIEJ 6 BARLINEK ISKRA LUTÓWKO 1986 M30 18 00:04:34 13,2 00:23:20 00:45:34 00:45:35 39
42 GRYZ KAZIMIERZ 48 SULĘCIN BUKOVIA 1972 M40 7 00:04:35 13,1 00:22:54 00:45:44 00:45:50 40
43 DANISKBA ARTUR 217 DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO 1976 M40 8 00:04:35 13,1 00:22:32 00:45:49 00:45:52 41
44 SUROWIEC ROBERT 189 GORZÓW WIELKOPOLSKI GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWE 1971 M40 9 00:04:36 13,1 00:23:14 00:45:52 00:45:56 42
45 BARYCZKO DAMIAN 7 CZECHÓW 1992 M18 14 00:04:36 13,1 00:23:00 00:45:49 00:45:56 43
46 MĄDRZAK BOGUMIŁ 92 RUDNICA 1954 M60 1 00:04:37 13,0 00:22:41 00:46:06 00:46:08 44
47 STAŃCZYK KAZIMIERZ 124 LIPKI WIELKIE 1966 M50 3 00:04:38 12,9 00:22:23 00:46:21 00:46:25 45
48 KLAUS RAFAŁ 187 KŁODAWA GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWE 1962 M50 4 00:04:39 12,9 00:23:15 00:46:23 00:46:29 46
49 ZALEWSKI MARIUSZ 181 STRZELCE KRAJEŃSKIE 1969 M40 10 00:04:39 12,9 00:23:18 00:46:27 00:46:35 47
50 MICHALAK KRZYSZTOF 94 SANTOK 1976 M40 11 00:04:41 12,8 00:22:56 00:46:43 00:46:47 48
51 CEJBA JAN 14 GORZÓW WLKP UNBREKABLE / VTQ 1976 M40 12 00:04:44 12,7 00:23:08 00:47:14 00:47:18 49
52 GAJDOSZ PIOTR 179 STRZELCE KRAJEŃSKIE 1996 M18 15 00:04:44 12,7 00:24:09 00:47:22 00:47:25 50
53 DUNAL MATEUSZ 29 GORZÓW WLKP. 1986 M30 19 00:04:46 12,6 00:23:33 00:47:31 00:47:35 51
54 MUCHA ROBERT 97 DREZDENKO 1969 M40 13 00:04:46 12,6 00:23:01 00:47:34 00:47:36 52
55 BRZOZOWSKI ARTUR 13 GORZÓW WLKP 1972 M40 14 00:04:47 12,6 00:23:03 00:47:43 00:47:45 53
56 ZAJĄCZKOWSKI PIOTR 152 GORZÓW WLKP. 1972 M40 15 00:04:47 12,5 00:23:13 00:47:44 00:47:49 54
57 JASIŃSKI MARIUSZ 176 WAWRÓW 1979 M30 20 00:04:47 12,5 00:23:18 00:47:48 00:47:53 55
58 SOLAREK PRZEMYSLAW 122 GORZOW WIELKOPOLSKI 1991 M18 16 00:04:47 12,5 00:23:53 00:47:47 00:47:54 56
59 MAJŁOWSKI ALEKSANDER 86 GORZÓW WLKP. 1950 M60 2 00:04:48 12,5 00:23:27 00:48:01 00:48:04 57
60 TERPIŁOWSKI ŁUCJAN 137 66-400 GORZÓW WLKP. 1958 M50 5 00:04:50 12,4 00:23:53 00:48:13 00:48:17 58
61 WOSZCZYK SEBASTIAN 149 MIEDZYRZECZ 1975 M40 16 00:04:51 12,4 00:24:25 00:48:22 00:48:29 59
62 CHRZĄSZCZ ANDRZEJ 216 KOSTRZYN NAD ODRĄ 1975 M40 17 00:04:51 12,4 00:24:23 00:48:24 00:48:32 60
63 DŁUBEK GRZEGORZ 22 GORZÓW WLKP. 1968 M40 18 00:04:52 12,3 00:23:42 00:48:35 00:48:40 61
64 ZIMNY SARA 157 STRZELCE KRAJEŃSKIE 1997 K18 2 00:04:53 12,3 00:24:19 00:48:46 00:48:47 3
65 ŻŁOBIŃSKI MARCIN 197 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1975 M40 19 00:04:54 12,3 00:23:42 00:48:54 00:48:56 62
66 ZAPART KRZYSZTOF 153 STARE POLICHNO 1992 M18 17 00:04:54 12,3 00:24:08 00:48:50 00:48:57 63
67 SZYDEŁKO JANUSZ 132 GORZÓW 1971 M40 20 00:04:55 12,2 00:23:56 00:49:01 00:49:06 64
68 BORDUNA ŁUKASZ 10 DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO 1978 M30 21 00:04:56 12,2 00:23:59 00:49:13 00:49:16 65
69 ŻOŁYNSKI ŁUKASZ 174 BIELAWA KKB KOSTRZYN 1981 M30 22 00:04:56 12,1 00:24:23 00:49:16 00:49:24 66
70 WESOŁOWSKI KAROL 145 SANTOCKO 1980 M30 23 00:04:57 12,1 00:23:44 00:49:22 00:49:25 67
71 BETHKE DANUTA 184 WAWRÓW 1973 K40 1 00:04:58 12,1 00:24:38 00:49:32 00:49:37 4
72 OKONEK KAZIMIERZ 101 GORZÓW WLKP 1949 M60 3 00:04:59 12,1 00:23:27 00:49:42 00:49:45 68
73 MAJŁOWSKA IRENA 85 GORZÓW WLKP. 1953 K60 1 00:04:59 12,0 00:24:23 00:49:48 00:49:53 5
74 CHWALENCKI MARCIN 18 GORZÓW WLKP. FORMA NA PLUS 1984 M30 24 00:04:59 12,0 00:25:16 00:49:43 00:49:53 69
75 TRZOSEK KRZYSZTOF 141 GORZÓW WLKP. 1980 M30 25 00:04:59 12,0 00:24:26 00:49:51 00:49:54 70
76 KUPISZ JOANNA 80 GORZÓW WLKP. 1982 K30 2 00:04:59 12,0 00:24:18 00:49:51 00:49:54 6
77 GÓRCZYŃSKA BOGUSIA 44 POZNAŃ STR POZNAŃ 1983 K30 3 00:05:00 12,0 00:24:44 00:49:57 00:50:01 7
78 PIETEK MARIUSZ 106 JANCZEWO 1973 M40 21 00:05:03 11,9 00:24:47 00:50:27 00:50:33 71
79 MĄDRY BARTŁOMIEJ 91 GORZÓW WLKP. 1978 M30 26 00:05:04 11,8 00:25:38 00:50:36 00:50:42 72
80 PRÓCHENKO SEBASTIAN 166 BRZOZOWIEC 1993 M18 18 00:05:05 11,8 00:22:13 00:50:44 00:50:52 73
81 JANICKI KRZYSZTOF 56 GORZÓW WLKP. 1970 M40 22 00:05:05 11,8 00:25:39 00:50:45 00:50:54 74
82 GAJDA FRANCISZEK 35 GORZÓW WLKP. 1966 M50 6 00:05:05 11,8 00:25:39 00:50:45 00:50:54 75
83 KOPEĆ BOGDAN 69 GORZÓW WLKP 1970 M40 23 00:05:06 11,8 00:25:08 00:50:58 00:51:04 76
84 SZEWCZYK ANNA 131 DREZDENKO 1990 K18 3 00:05:07 11,7 00:25:55 00:51:07 00:51:14 8
85 KOWALCZYK BŁAŻEJ 73 GORZÓW 1980 M30 27 00:05:08 11,7 00:25:57 00:51:10 00:51:16 77
86 SAWICKI MATEUSZ 118 SKWIERZYNA 1989 M18 19 00:05:09 11,6 00:24:52 00:51:30 00:51:32 78
87 ZELL JACEK 220 SKWIERZYNA 1964 M50 7 00:05:11 11,6 00:25:24 00:51:49 00:51:55 79
88 ADAMOWICZ ADAM 222 GORZÓW WIELKOPOLSKI HORNET GORZÓW 1971 M40 24 00:05:12 11,5 00:26:04 00:51:53 00:52:01 80
89 GAIK MATEUSZ 34 BRZOZOWIEC 1995 M18 20 00:05:13 11,5 00:27:31 00:52:05 00:52:14 81
90 MUDA MACIEJ 186 WOJCIESZYCE 1999 M18 21 00:05:14 11,5 00:25:23 00:52:18 00:52:22 82
91 ŚWIĄTKOWSKA JOANNA 134 GORZÓW WLKP. 1985 K30 4 00:05:15 11,4 00:26:24 00:52:24 00:52:29 9
92 BACHOŃSKI TYMOTEUSZ 185 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1990 M18 22 00:05:15 11,4 00:26:48 00:52:24 00:52:31 83
93 SKROCKI ADAM 121 STRZELCE KRAJEŃSKIE 1962 M50 8 00:05:15 11,4 00:25:36 00:52:26 00:52:34 84
94 ŻYTKOWSKI JAKUB 175 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1975 M40 25 00:05:16 11,4 00:26:08 00:52:30 00:52:37 85
95 SZCZECHOWSKI DAMIAN 178 STRZELCE KRAJEŃSKIE 1989 M18 23 00:05:16 11,4 00:26:55 00:52:39 00:52:43 86
96 MYSZKOWSKI MICHAŁ 99 JANCZEWO 1983 M30 28 00:05:16 11,4 00:26:03 00:52:37 00:52:43 87
97 PIETEK MICHAŁ 107 JANCZEWO 1994 M18 24 00:05:22 11,2 00:26:12 00:53:29 00:53:36 88
98 MASŁOWSKI MARCIN 90 GORZÓW WLKP 1976 M40 26 00:05:24 11,1 00:26:28 00:53:55 00:54:02 89
99 DUNAL TOMASZ 30 GORZÓW WLKP. 1990 M18 25 00:05:25 11,1 00:25:49 00:54:09 00:54:14 90
100 DYGAS PRZEMYSŁAW 31 GORZÓW WLKP. 1974 M40 27 00:05:26 11,0 00:26:37 00:54:08 00:54:18 91
101 ODZIOMEK ZBIGNIEW 169 JENIENIN 1955 M60 4 00:05:27 11,0 00:25:44 00:54:20 00:54:26 92
102 STRYCHANIN GRZEGORZ 127 WAWRÓW 1973 M40 28 00:05:27 11,0 00:27:25 00:54:25 00:54:29 93
103 STRYCHANIN HONORATA 128 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1974 K40 2 00:05:27 11,0 00:27:25 00:54:25 00:54:30 10
104 GÓRNICKI RAFAŁ 46 DREZDENKO SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM 1978 M30 29 00:05:27 11,0 00:26:23 00:54:28 00:54:33 94
105 JELENIEWSKA BARABARA 57 GORZÓW WLKP. 1981 K30 5 00:05:27 11,0 00:26:44 00:54:26 00:54:34 11
106 JANCZEWSKI LESZEK 54 KŁODAWA 1973 M40 29 00:05:28 11,0 00:27:22 00:54:36 00:54:44 95
107 ŻMIJA LILIANA 160 STRZELCE KRAJEŃSKIE 1990 K18 4 00:05:32 10,9 00:27:29 00:55:08 00:55:16 12
108 GAJDOSZ MAREK 180 STRZELCE KRAJEŃSKIE 1977 M30 30 00:05:33 10,8 00:27:27 00:55:23 00:55:27 96
109 HEROLD KATARZYNA 215 DĘBNO 1973 K40 3 00:05:33 10,8 00:27:22 00:55:20 00:55:28 13
110 KOZŁOWSKI PIOTR 76 LIPKI WIELKIE 1986 M30 31 00:05:34 10,8 00:27:24 00:55:30 00:55:37 97
111 NEUMANN RONNY 201 LEUCHAMMER 1978 M30 32 00:05:35 10,7 00:27:25 00:55:48 00:55:54 98
112 KOZŁOWSKA MONIKA 75 LIPKI WIELKIE 1985 K30 6 00:05:37 10,7 00:29:07 00:56:02 00:56:09 14
113 KOWALILCKA-SZYMCZAK DAGMARA 74 SANTOK 1976 K40 4 00:05:37 10,7 00:27:44 00:56:07 00:56:13 15
114 DROZD LECH 25 GORZÓW WLKP 1953 M60 5 00:05:37 10,7 00:27:18 00:56:12 00:56:14 99
115 PIERZAK ALEKSANDRA 105 CHOSZCZNO 1983 K30 7 00:05:38 10,7 00:27:47 00:56:16 00:56:18 16
116 KRZYŻAŃSKI DANIEL 78 WOLSZTYN 1979 M30 33 00:05:38 10,6 00:27:44 00:56:16 00:56:25 100
117 FENDORF PAWEŁ 198 GŁOGÓW 1987 M18 26 00:05:40 10,6 00:27:18 00:56:32 00:56:38 101
118 GLUZ MARIKA 42 SKWIERZYNA 🙂 1991 K18 5 00:05:42 10,5 00:27:45 00:56:54 00:56:59 17
119 GUSZEWSKI MARIUSZ 195 DREZDENKO 1975 M40 30 00:05:42 10,5 00:27:45 00:56:55 00:57:00 102
120 BARANOWSKI TOMASZ 5 GORZÓW WLKP. 1973 M40 31 00:05:47 10,4 00:28:09 00:57:43 00:57:49 103
121 GOŹDZICKA AGNIESZKA 43 STRZELCE KRAJEŃSKIE 1974 K40 5 00:05:47 10,4 00:28:09 00:57:46 00:57:49 18
122 PICZAK MATEUSZ 200 PRZYNOTECKO ZSP 1999 M18 27 00:05:47 10,4 00:27:06 00:57:53 00:57:54 104
123 GRZELAK SYLWIA 170 KŁODAWA BBL GORZÓW WLKP. 1991 K18 6 00:05:49 10,3 00:29:08 00:58:05 00:58:14 19
124 POPADOWSKA BEATA 112 GORZOW 1974 K40 6 00:05:50 10,3 00:29:32 00:58:09 00:58:19 20
125 KLEPCZUK ANDRZEJ 65 JANCZEWO 1962 M50 9 00:05:51 10,3 00:27:54 00:58:22 00:58:29 105
126 KORCZYC GRZEGORZ 163 GORZÓW WIELKOPOLSKI DZDIETA 8 ESKIMO MORS 1982 M30 34 00:05:52 10,2 00:28:39 00:58:31 00:58:38 106
127 DUBIEL JOANNA 27 GORZÓW 1981 K30 8 00:05:52 10,2 00:29:00 00:58:36 00:58:42 21
128 JONASZ KASIA 58 GORZOW WIELKOPOLSKI 1991 K18 7 00:05:53 10,2 00:28:48 00:58:45 00:58:53 22
129 KLEIST TOMASZ 205 KŁODAWA 1971 M40 32 00:05:53 10,2 00:28:48 00:58:45 00:58:53 107
130 HALLA MAŁGORZATA 50 GORZÓW 1977 K30 9 00:05:53 10,2 00:29:16 00:58:46 00:58:54 23
131 GALANT PRZEMYSŁAW 38 DREZDENKO TIGANA TEAM 1979 M30 35 00:05:55 10,1 00:28:52 00:58:56 00:59:08 108
132 DUDZIAK ŁUKASZ 28 GORZÓW WIELKOPOSKI 1981 M30 36 00:05:55 10,1 00:30:08 00:58:58 00:59:08 109
133 GALANT MAGDALENA 37 DREZDENKO TIGANA TEAM 1981 K30 10 00:05:55 10,1 00:29:11 00:59:02 00:59:08 24
134 CIERACH AGNIESZKA 19 GORZÓW WLKP. 🙂 1983 K30 11 00:05:56 10,1 00:29:15 00:59:16 00:59:20 25
135 JANICKA ELZBIETA 55 SANTOK BBL 1973 K40 7 00:05:57 10,1 00:30:28 00:59:18 00:59:28 26
136 TUJCHTA BARTŁOMIEJ 188 ZENSKO ŻANDARMERIA WĘDRZYN 1987 M18 28 00:05:57 10,1 00:30:28 00:59:18 00:59:28 110
137 SOBSTYL PIOTR 171 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL GORZÓW WLKP. 1975 M40 33 00:05:57 10,1 00:30:28 00:59:18 00:59:28 111
138 GAŁKA JOLANTA 39 GORZÓW WLKP. 1980 K30 12 00:06:02 9,9 00:28:57 01:00:15 01:00:19 27
139 PODSADA EDYTA 111 GORZÓW WLKP 1978 K30 13 00:06:03 9,9 00:31:07 01:00:21 01:00:30 28
140 PIETRANIS MAGDA 108 GORZÓW WLKP. 1985 K30 14 00:06:04 9,9 00:28:48 01:00:34 01:00:39 29
141 CETNAR ZBIGNIEW 15 GORZÓW WLKP 1945 M60 6 00:06:06 9,8 00:29:46 01:00:56 01:01:02 112
142 MOLSKA MAŁGORZATA 96 KŁODAWA 1968 K40 8 00:06:09 9,8 00:30:06 01:01:18 01:01:27 30
143 KLEPCZUK DOMINIKA 66 POZNAŃ 1989 K18 8 00:06:21 9,5 00:31:07 01:03:19 01:03:29 31
144 BINKIEWICZ JOLANTA 183 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1981 K30 15 00:06:25 9,3 00:31:26 01:04:05 01:04:14 32
145 BEREZOWSKI JANUSZ 8 SANTOK 1979 M30 37 00:06:38 9,0 00:32:01 01:06:17 01:06:25 113
146 OKONEK IZABELA 100 GORZÓW WLKP 1971 K40 9 00:07:03 8,5 00:34:28 01:10:29 01:10:34 33
147 CZERWIŃSKI RYSZARD 223 MIEDZYRZECZ 1955 M60 7 00:10:13 5,9 00:49:49 01:36:49 01:42:05 114

 

III JANCZEWSKA 10 – NORDIC WALKING

Plik PDF z wynikami można pobrać tutaj

Miejsce Nazwisko i imię Nr zaw. Miejscowość Klub Rok. urodz. Kat. wiek. M-ce w kat. Tempo min/km Tempo km/h Czas netto Wynik M K
1 GAJEWSKI EUGENIUSZ 36 GORZÓW WIELKOPOLSKI KS METRACO POLKOWICE 1957 M50 1 00:06:03 9,9 00:30:17 00:30:17 1
2 DUBIEL JANUSZ 26 KRZYŻ WIELKOPOLSKI KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI 1965 M50 2 00:06:25 9,3 00:32:02 00:32:05 2
3 GWOLSKI IRENEUSZ 202 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1972 M40 1 00:06:32 9,2 00:32:38 00:32:40 3
4 KOSTUR JACEK 71 SZCZECIN 1962 M50 3 00:07:01 8,6 00:35:04 00:35:04 4
5 SKICIŚ ALBERT 214 SULECHÓW 1970 M40 2 00:07:01 8,6 00:35:03 00:35:04 5
6 JARMARKIEWICZ DANIEL 190 CHOSZCZNO AKTYWNE CHOSZCZNO 1990 M18 1 00:07:06 8,5 00:35:25 00:35:28 6
7 WOLNY WOJCIECH 148 MIERZYN 1966 M50 4 00:07:07 8,4 00:35:31 00:35:33 7
8 TORZ WOJCIECH 139 SWARZĘDZ 1946 M60 1 00:07:08 8,4 00:35:41 00:35:42 8
9 LIŚKIEWICZ AGNIESZKA 211 STRZELCE KRAJ FORMA NA PLUS 1973 K40 1 00:07:15 8,3 00:36:13 00:36:17 1
10 ANDRUSZAK MAGDALENA 3 STRZELCE KRAJEŃSKIE FORMA NA PLUS 1974 K40 2 00:07:15 8,3 00:36:15 00:36:17 2
11 CHABERKO AGNIESZKA 16 STRZELCE KRAJ. FORMA NA PLUS 1971 K40 3 00:07:17 8,2 00:36:24 00:36:27 3
12 SIEKACZ KATARZYNA 120 CHOSZCZNO AKTYWNE CHOSZCZNO 1976 K40 4 00:07:18 8,2 00:36:29 00:36:32 4
13 PIELASA JOANNA 104 SANTOK 1975 K40 5 00:07:22 8,1 00:36:49 00:36:49 5
14 OLBIŃSKA WIOLETTA 102 JANCZEWO AKTYWNE CHOSZCZNO 1975 K40 6 00:07:24 8,1 00:36:59 00:36:59 6
15 MIZGIER ANNA 164 STRZELCE KRAJ FORMA NA PLUS 1985 K30 1 00:07:28 8,0 00:37:18 00:37:19 7
16 STANEK KATARZYNA 123 JANCZEWO 1980 K30 2 00:07:33 7,9 00:37:44 00:37:45 8
17 PODGÓRSKA JUSTYNA 110 GORZÓW WLKP FORMA NA PLUS 1988 K18 1 00:07:37 7,9 00:38:02 00:38:05 9
18 PAZURKIEWICZ ADAM 212 GORZÓW WIELKOPOLSKI PAZURA TEAM GORZÓW 1971 M40 3 00:07:38 7,9 00:38:09 00:38:11 9
19 JURKIEWICZ EWELINA 59 BRZOZOWIEC 1987 K18 2 00:07:41 7,8 00:38:18 00:38:24 10
20 KALUPA AGNIESZKA 60 CHOSZCZNO AKTYWNI CHOSZCZNO 1976 K40 7 00:07:43 7,8 00:38:32 00:38:36 11
21 SĘKOWSKA NATALIA 119 GORZÓW WLKP FORMA NA PLUS 1988 K18 3 00:07:46 7,7 00:38:47 00:38:50 12
22 KOSTUR BOŻENA 70 SZCZECIN 1966 K50 1 00:07:53 7,6 00:39:26 00:00:00 13
23 PLAGA ANNA 192 CHOSZCZNO AKTYWNE CHOSZCZNO 1980 K30 3 00:07:57 7,6 00:39:39 00:39:43 14
24 BRZEZIŃSKA ANITA 12 BRZOZOWIEC 1983 K30 4 00:07:57 7,5 00:39:39 00:39:46 15
25 WOLNA MICHALINA 147 MIERZYN 1998 K18 4 00:08:01 7,5 00:40:01 00:40:03 16
26 KUBIAK-WOLNA MAŁGORZATA 79 MIERZYN 1976 K40 8 00:08:01 7,5 00:40:01 00:40:03 17
27 KEMPA ALINA 64 STRZELCE KRAJ FORMA NA PLUS 1962 K50 2 00:08:06 7,4 00:40:25 00:40:29 18
28 WESOLOWSKA ANNA 144 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1978 K30 5 00:08:07 7,4 00:40:31 00:40:37 19
29 STASIAK IWONA 126 2 1958 K50 3 00:08:10 7,3 00:40:47 00:40:49 20
30 WRÓBEL BEATA 150 GORZÓW WLKP. 1974 K40 9 00:08:14 7,3 00:41:06 00:41:08 21
31 KOWAL BEATA 72 KOWAL BEATA 1973 K40 10 00:08:15 7,3 00:41:07 00:41:13 22
32 RYDZYŃSKA MARTA 116 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1986 K30 6 00:08:15 7,3 00:41:07 00:41:13 23
33 BORDUNA EMILIA 9 DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO 1980 K30 7 00:08:15 7,3 00:41:08 00:41:14 24
34 SIWKO MARTA 191 CHOSZCZNO AKTYWNE CHOSZCZNO 1994 K18 5 00:08:22 7,2 00:41:47 00:41:50 25
35 MACIASZEK ANNA 182 WAWRÓW 1976 K40 11 00:08:23 7,2 00:41:49 00:41:53 26
36 TERLINSKA AGNIESZKA 136 GRALEWO 1976 K40 12 00:08:23 7,2 00:41:51 00:41:54 27
37 ADAMSKA MONIKA 2 GORZÓW WLKP. 1989 K18 6 00:08:34 7,0 00:42:49 00:42:51 28
38 CIERACH BARBARA 20 GORZÓW WLKP. 🙂 1961 K50 4 00:08:40 6,9 00:43:14 00:43:18 29
39 MASEWICZ AGNIESZKA 88 GORZÓW WLKP. KB ZOFANNA GORZÓW WLKP. 1980 K30 8 00:08:43 6,9 00:43:25 00:43:33 30
40 ŁUŹNIAK BARBARA 84 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1978 K30 9 00:08:46 6,9 00:43:43 00:43:48 31
41 KAMELA GRAŻYNA 203 CHOSZCZNO 1973 K40 13 00:08:47 6,8 00:43:48 00:43:53 32
42 JAKUBOWSKA SYLWIA 53 SANTOK 1973 K40 14 00:08:49 6,8 00:44:01 00:44:06 33
43 NIZIOŁ MARZANNA 165 GORZÓW WIELKOPOLSKI FORMA NA PLUS 1972 K40 15 00:08:50 6,8 00:44:12 00:44:12 34
44 ADAMSKA DOROTA 1 GORZÓW WLKP 1985 K30 10 00:08:55 6,7 00:44:32 00:44:36 35
45 RYSTAŁ IWONA 117 KŁODAWA 1964 K50 5 00:08:58 6,7 00:44:45 00:44:51 36
46 ZBOROWSKA AGNIESZKA 155 LIPKI WIELKIE 1973 K40 16 00:09:05 6,6 00:45:24 00:45:27 37
47 STASIAK BARBARA 208 SZCZECIN 1960 K50 6 00:09:07 6,6 00:45:32 00:45:34 38
48 PODSIADŁO KRYSTYNA 161 JANCZEWO 1958 K50 7 00:09:10 6,6 00:45:43 00:45:48 39
49 PODSIADŁO CZESŁAW 162 JANCZEWO 1952 M60 2 00:09:10 6,6 00:45:41 00:45:48 10
50 MĄDRZAK DOROTA 93 RUDNICA KOSMOS RUDNICA 1960 K50 8 00:09:12 6,5 00:45:57 00:46:00 40
51 MYSZKOWSKA WANDA 98 JANCZEWO 1956 K60 1 00:09:26 6,4 00:47:08 00:47:09 41
52 STAŃCZYK MAŁGORZATA 125 LIPKI WIELKIE 1970 K40 17 00:09:29 6,3 00:47:24 00:47:27 42
53 HIRNIAK ANNA 51 JANCZEWO 1959 K50 9 00:09:32 6,3 00:47:38 00:47:42 43
54 CHWALENCKA BOŻENA 17 STRZELCE KRAJ. FORMA NA PLUS 1958 K50 10 00:09:46 6,1 00:48:46 00:48:50 44
55 TORZ BARBARA 138 SWARZĘDZ 1950 K60 2 00:10:04 6,0 00:50:18 00:50:22 45