Wyniki IV Janczewskiej 10

IV JANCZEWSKA 10 – BIEG NA 10KM

Plik PDF z wynikami można pobrać tutaj

Miejsce Nazwisko i imię Nr zaw. Miejscowość Klub Rok. urodz. Kat. wiek. M-ce w kat. Tempo min/km Tempo km/h 5Km Czas netto Wynik M K
1 HULEWICZ MICHAŁ 32 GORZÓW WIELKOPOLSKI WIERZBICKI RUNNING PROJECT 1988 M18 (18-29) 1 00:03:29 17,3 00:16:45 00:34:45 00:34:46 1
2 KUSZCZYK EDWIN 48 MIĘDZYRZECZ TEAM KOPEĆ 1973 M40 (40-49) 1 00:03:42 16,2 00:17:58 00:36:57 00:36:57 2
3 PALCZARSKI MARCIN 67 GORZÓW WIELKOPOLSKI DZIKIE DZIKI GORZÓW 1988 M18 (18-29) 2 00:03:44 16,1 00:18:23 00:37:19 00:37:19 3
4 GRZEGÓRZEK PIOTR 130 SZCZECIN F4 PARK TEAM 1987 M30 (30-39) 1 00:03:49 15,7 00:18:17 00:38:11 00:38:12 4
5 LEŚNIAK MATEUSZ 50 CHOSZCZNO CHOSZCZEŃSKA 10 1991 M18 (18-29) 3 00:03:54 15,4 00:19:19 00:39:00 00:39:02 5
6 NADOLSKI GRZEGORZ 106 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1978 M30 (30-39) 2 00:03:55 15,3 00:19:39 00:39:12 00:39:12 6
7 PRZYBYSZ RAFAŁ 105 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1969 M40 (40-49) 2 00:03:57 15,2 00:19:27 00:39:26 00:39:27 7
8 MAJZLIK PIOTR 55 SOPATA PATRYK SALONFRYZJERSKI STYL 1982 M30 (30-39) 3 00:03:58 15,1 00:19:39 00:39:40 00:39:41 8
9 SOPATA PATRYK 145 SOPATA PATRYK SALONFRYZJERSKI STYL 1995 M18 (18-29) 4 00:04:01 15,0 00:19:40 00:40:07 00:40:08 9
10 SZYMAŃSKI WOJCIECH 104 1980 M30 (30-39) 4 00:04:01 14,9 00:19:40 00:40:08 00:40:09 10
11 BARTOSIK PRZEMYSŁAW 6 BARLINEK HRMAX BARLINEK 1976 M40 (40-49) 3 00:04:05 14,7 00:20:09 00:40:50 00:40:51 11
12 WSZELAKI MARCIN 148 DOBIEGNIEW SPARTAN DOBIEGNIEW 1974 M40 (40-49) 4 00:04:08 14,5 00:20:22 00:41:17 00:41:18 12
13 GRZEGÓRZEK PAULINA 129 SZCZECIN RAZ SZCZECIN / FLXPARK 1987 K30 (30-39) 1 00:04:09 14,5 00:20:22 00:41:28 00:41:29 1
14 TATAREWICZ KRZYSZTOF 136 SŁOŃSK 1970 M40 (40-49) 5 00:04:10 14,4 00:20:21 00:41:42 00:41:44 13
15 WEBER KRYSTIAN 94 ŻARY TEAM JANCZEWSKA 1980 M30 (30-39) 5 00:04:12 14,3 00:20:37 00:41:53 00:41:55 14
16 SZYMCZAK JAREK 84 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1979 M30 (30-39) 6 00:04:12 14,3 00:20:46 00:41:57 00:42:00 15
17 WYBACZ GRZEGORZ 97 GORZÓW WIELKOPOLSKI FUNDACJA ANACONDA GORZÓW 1978 M30 (30-39) 7 00:04:13 14,3 00:20:45 00:42:04 00:42:05 16
18 GROBELSKI DAWID 27 SANTOK DZIKIE DZIKI GORZÓW 1988 M18 (18-29) 5 00:04:14 14,2 00:20:36 00:42:21 00:42:22 17
19 CHMARA PAWEŁ 11 STRZELCE KRAJENSKIE FISKALNI24.PL 1988 M18 (18-29) 6 00:04:19 13,9 00:20:45 00:43:10 00:43:12 18
20 WAWRZYNIUK MARIUSZ 93 SKWIERZYNA KS TEAM BARYŁA GORZÓW 1979 M30 (30-39) 8 00:04:20 13,9 00:21:26 00:43:13 00:43:18 19
21 CHUDZIAK TOMASZ 12 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1980 M30 (30-39) 9 00:04:21 13,8 00:21:47 00:43:30 00:43:32 20
22 CZARNECKI DARIUSZ 135 SKWIERZYNA 1979 M30 (30-39) 10 00:04:23 13,7 00:21:26 00:43:48 00:43:54 21
23 CELEJEWSKI KRZYSZTOF 10 LIPKI WIELKIE 1967 M50 (50-59) 1 00:04:24 13,6 00:21:26 00:43:59 00:44:01 22
24 PRZELAZŁY SYLWESTER 75 GORZÓW WIELKOPOLSKI STILON GORZÓW 1980 M30 (30-39) 11 00:04:27 13,5 00:21:21 00:44:26 00:44:27 23
25 KARSKI PAWEŁ 37 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1978 M30 (30-39) 12 00:04:28 13,4 00:21:10 00:44:40 00:44:42 24
26 WIERZBICKI SEBASTIAN 96 GORZÓW WIELKOPOLSKI WIERZBICKI RUNNING PROJECT 1987 M30 (30-39) 13 00:04:29 13,4 00:22:25 00:44:51 00:44:53 25
27 PRACUK KRZYSZTOF 74 GORZÓW WIELKOPOLSKI RIVER FIGHTERS 1970 M40 (40-49) 6 00:04:31 13,3 00:22:25 00:45:13 00:45:15 26
28 SOCHAN MACIEJ 107 GORZÓW WIELKOPOLSKI RE-EWOLUCJA 1975 M40 (40-49) 7 00:04:32 13,2 00:22:23 00:45:22 00:45:25 27
29 TREMBO DANIEL 147 AMATEUR RUNNER 1980 M30 (30-39) 14 00:04:34 13,2 00:21:52 00:45:33 00:45:35 28
30 SŁOWIŃSKI PRZEMYSŁAW 117 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1977 M40 (40-49) 8 00:04:34 13,2 00:23:29 00:45:33 00:45:37 29
31 ZATORSKI DARIUSZ 99 DREZDENKO SALON FRYZJERSKI STYL 1970 M40 (40-49) 9 00:04:36 13,0 00:22:00 00:45:57 00:45:59 30
32 MIDLOCH PAWEŁ 59 ZDROISKO ZDROISKO 1975 M40 (40-49) 10 00:04:38 13,0 00:22:23 00:46:16 00:46:18 31
33 WIECZOREK TOMASZ 95 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1982 M30 (30-39) 15 00:04:38 12,9 00:22:23 00:46:20 00:46:24 32
34 P Ł O Ń SKI JAKUB 72 STARGARD DZIKIE DZIKI GORZÓW WLKP. 1983 M30 (30-39) 16 00:04:41 12,8 00:23:23 00:46:54 00:46:55 33
35 M Ą DRZAK BOGUMI Ł 140 RUDNICA KOSMOS 78 1954 M60+ 1 00:04:44 12,7 00:22:59 00:47:14 00:47:15 34
36 KLIMCZAK GRZEGORZ 40 GRALEWO 1974 M40 (40-49) 11 00:04:48 12,5 00:23:53 00:47:57 00:48:02 35
37 D Ą BROWSKI TOMASZ 137 WYSOKA 1970 M40 (40-49) 12 00:04:48 12,5 00:23:29 00:48:01 00:48:03 36
38 TRESENBERG AGATA 90 ZIELONA GÓRA RUNPLANET TEAM 1987 K30 (30-39) 2 00:04:48 12,5 00:23:47 00:48:01 00:48:04 2
39 UHURA BARTOSZ 92 STRZELCE KRAJE Ń SKIE KB PENTO STRZELCE KRAJE Ń SKIE 1986 M30 (30-39) 17 00:04:49 12,5 00:24:29 00:48:01 00:48:05 37
40 OP Ł ATOWSKI ZBIGNIEW 125 JENIN 1963 M50 (50-59) 2 00:04:49 12,5 00:23:07 00:48:07 00:48:09 38
41 Ł UKASZEWSKI JAROS Ł AW 52 SIENIAWA BOB WSPANIA Ł Y 🙂 1984 M30 (30-39) 18 00:04:50 12,4 00:22:21 00:48:15 00:48:18 39
42 SZCZ Ę SNY PAWE Ł 83 GORZÓW WIELKOPOLSKI AUTO KLUCZ POMOC 1987 M30 (30-39) 19 00:04:53 12,3 00:23:09 00:48:34 00:48:54 40
43 SUROWIEC ROBERT 119 GORZÓW WIELKOPOLSKI GORZOWSKIE BIEGI CZWARTKOWE 1971 M40 (40-49) 13 00:04:54 12,3 00:23:53 00:48:54 00:48:57 41
44 CIEPLI Ń SKI RADOS Ł AW 13 OSIEDLE POZNA Ń SKIE JANKES 1974 M40 (40-49) 14 00:04:54 12,2 00:23:20 00:48:58 00:49:00 42
45 Ś CIURKA DAWID 85 GORZÓW WIELKOPOLSKI DZIKIE DZIKI GORZÓW 1987 M30 (30-39) 20 00:04:55 12,2 00:23:45 00:49:07 00:49:09 43
46 KOCH PIOTR 41 GORZÓW WIELKOPOLSKI KOCHFOTOGRAFIA 1974 M40 (40-49) 15 00:04:58 12,1 00:24:25 00:49:31 00:49:35 44
47 Ś WI Ą TKOWSKA JOANNA 138 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL 1985 K30 (30-39) 3 00:05:00 12,0 00:24:17 00:49:52 00:49:56 3
48 KACZMAREK ARTUR 142 MI Ę DZYRZECZ EDI TEAM ZGOZRELEC 1975 M40 (40-49) 16 00:05:02 11,9 00:24:02 00:50:17 00:50:20 45
49 PAPLICKA KATARZYNA 139 GORZÓW WIELKOPOLSKI DZIKIE DZIKI GORZÓW 1982 K30 (30-39) 4 00:05:02 11,9 00:24:50 00:50:20 00:50:23 4
50 KOREJWO JAKUB 112 GORZÓW WIELKOPOLSKI DZIKIE DZIKI GORZÓW 1987 M30 (30-39) 21 00:05:07 11,7 00:23:57 00:51:11 00:51:13 46
51 KRAJEWSKI SEBASTIAN 42 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1977 M40 (40-49) 17 00:05:08 11,7 00:25:27 00:51:15 00:51:20 47
52 TRZOSEK KRZYSZTOF 91 JANCZEWO 1980 M30 (30-39) 22 00:05:10 11,6 00:24:17 00:51:31 00:51:37 48
53 PA Ł ECKI KRZYSZTOF 113 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1979 M30 (30-39) 23 00:05:11 11,6 00:25:27 00:51:41 00:51:41 49
54 GAJDA FRANCISZEK 24 DESZCZNO 1966 M50 (50-59) 3 00:05:11 11,6 00:25:56 00:51:44 00:51:48 50
55 NOGA MAGDALENA 64 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1985 K30 (30-39) 5 00:05:12 11,5 00:24:57 00:51:58 00:52:00 5
56 TERPI Ł OWSKI Ł UCJAN 87 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1958 M50 (50-59) 4 00:05:12 11,5 00:24:52 00:51:58 00:52:01 51
57 M Ą DRY BART Ł OMIEJ 57 GORZÓW WIELKOPOLSKI BIEGACZE DO Ż ABKI 1978 M30 (30-39) 24 00:05:12 11,5 00:25:40 00:51:57 00:52:02 52
58 ADAMCZAK JOZEF 1 KIE Ł PIN 1978 M30 (30-39) 25 00:05:15 11,4 00:26:12 00:52:24 00:52:29 53
59 MIKULSKI TADEUSZ 144 1964 M50 (50-59) 5 00:05:16 11,4 00:25:55 00:52:35 00:52:39 54
60 RZECZY Ń SKA ANNA 78 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1974 K40 (40-49) 1 00:05:22 11,2 00:25:59 00:53:35 00:53:39 6
61 JANICKI KRZYSZTOF 35 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1970 M40 (40-49) 18 00:05:25 11,1 00:25:56 00:54:08 00:54:12 55
62 KALICKI RAFA Ł 36 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL GORZÓW WIELKOPOLSKI 1974 M40 (40-49) 19 00:05:28 11,0 00:25:39 00:54:40 00:54:45 56
63 Ż MINKOWSKI JAROS Ł AW 103 GORZÓW WIELKOPOLSKI ZAWARCIE 1969 M40 (40-49) 20 00:05:29 11,0 00:25:40 00:54:41 00:54:47 57
64 CEJBA JAN 9 GORZÓW WIELKOPOLSKI UNBREAKABLE / VTQ 1976 M40 (40-49) 21 00:05:29 10,9 00:26:44 00:54:45 00:54:50 58
65 LISOWSKI TADEUSZ 51 GORZÓW WIELKOPOLSKI BAX 1961 M50 (50-59) 6 00:05:32 10,8 00:26:15 00:55:19 00:55:23 59
66 ZIÓ Ł KOWSKA KAROLINA 132 BOBRÓWKO 1995 K18 (18-29) 1 00:05:37 10,7 00:26:31 00:56:04 00:56:06 7
67 MYSZKOWSKI MICHA Ł 63 JANCZEWO JANCZEWO BIEGA 1983 M30 (30-39) 26 00:05:46 10,4 00:27:25 00:57:36 00:57:41 60
68 ROGULSKA ANNA 118 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1988 K18 (18-29) 2 00:05:48 10,3 00:27:57 00:57:54 00:58:00 8
69 IWANOWSKI ARKADIUSZ 33 ZWIERZYN KB PENTO STRZELCE KRAJE Ń SKIE 1975 M40 (40-49) 22 00:05:49 10,3 00:28:27 00:58:07 00:58:12 61
70 Ż MIJA LILIANA 102 ZWIERZYN KB PENTO STRZELCE KRAJE Ń SKIE 1990 K18 (18-29) 3 00:05:49 10,3 00:28:27 00:58:08 00:58:12 9
71 KRUMPLEWSKI WITOLD 43 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1972 M40 (40-49) 23 00:05:51 10,3 00:26:56 00:58:21 00:58:26 62
72 FENDORF PAWE Ł 20 G Ł OGÓW JANCZEWSKA 10 1987 M30 (30-39) 27 00:05:57 10,1 00:29:13 00:59:27 00:59:30 63
73 ŻŁ OBI Ń SKI MARCIN 128 ZIELENIEC AMATOR 1975 M40 (40-49) 24 00:05:58 10,1 00:28:24 00:59:38 00:59:41 64
74 BYKOWSKI BOGDAN 122 ZIELONA GÓRA BRACTWO BIEGACZY Z-GÓRA 1949 M60+ 2 00:05:58 10,0 00:29:08 00:59:39 00:59:45 65
75 ZALEWSKI KRZYSZTOF 98 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1982 M30 (30-39) 28 00:06:02 9,9 00:28:58 01:00:15 01:00:23 66
76 NOWAK JOANNA 65 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1988 K18 (18-29) 4 00:06:02 9,9 00:28:58 01:00:16 01:00:23 10
77 NEUMANN RONNY 146 RÜDERSDORF RUDERSDORF 1978 M30 (30-39) 29 00:06:06 9,8 00:29:55 01:00:56 01:01:04 67
78 PAWLAK EMILIA 68 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1978 K30 (30-39) 6 00:06:08 9,8 00:29:49 01:01:22 01:01:25 11
79 BU Ć KOWSKA MARIA 8 DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO 1982 K30 (30-39) 7 00:06:13 9,7 00:29:45 01:02:04 01:02:08 12
80 MAJZLIK KAMILA 54 DREZDENKO FSD RUN 1988 K18 (18-29) 5 00:06:13 9,7 00:29:45 01:02:04 01:02:08 13
81 TRZESZCZKOWSKI MICHA Ł 149 SANTOK 1977 M40 (40-49) 25 00:06:19 9,5 00:30:07 01:03:03 01:03:09 68
82 PIECIUL JACEK 71 GORZÓW WIELKOPOLSKI DZIKIE DZIKI GORZÓW WLKP. 1979 M30 (30-39) 30 00:06:21 9,5 00:29:49 01:03:24 01:03:28 69
83 PODSADA EDYTA 73 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1978 K30 (30-39) 8 00:06:21 9,5 00:29:49 01:03:25 01:03:29 14
84 CIO Ł KA ANNA 16 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1992 K18 (18-29) 6 00:06:22 9,4 00:31:13 01:03:19 01:03:38 15
85 RACHLEWICZ RYSZARD 131 GORZÓW WIELKOPOLSKI CHANTREL 1962 M50 (50-59) 7 00:06:29 9,3 00:31:33 01:04:39 01:04:46 70
86 STO Ł Y-TRUSZCZY Ń SKA DAGMARA 81 CZECHÓW BBL GORZÓW 1974 K40 (40-49) 2 00:06:31 9,2 00:31:33 01:05:04 01:05:12 16
87 MUDA MACIEJ 60 WOJCIESZYCE MKS PUSZKIN 1999 M18 (18-29) 7 00:06:35 9,1 00:30:42 01:05:41 01:05:46 71
88 KUSI Ń SKA ALICJA 47 STARE POLICHNO POLICHNO TEAM 1975 K40 (40-49) 3 00:06:36 9,1 00:31:29 01:05:53 01:05:58 17
89 DOMARECKA Ż ANETA 143 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1984 K30 (30-39) 9 00:06:36 9,1 00:32:02 01:05:54 01:06:01 18
90 GUTT MARLENA 28 GORZÓW WIELKOPOLSKI PUE TEAM 1977 K40 (40-49) 4 00:06:36 9,1 00:32:02 01:05:54 01:06:01 19
91 MIDLOCH AGATA 58 ZDROISKO ZDROISKO 1979 K30 (30-39) 10 00:06:45 8,9 00:32:28 01:07:21 01:07:29 20
92 KUCHARSKA KINGA 45 JENIN 1992 K18 (18-29) 7 00:06:45 8,9 00:32:28 01:07:24 01:07:31 21
93 WALCZAK KRYSTYNA 116 GRALEWO MKS PUSZKIN 1999 K18 (18-29) 8 00:07:06 8,4 00:34:23 01:10:58 01:11:03 22
94 PIASECKA EWELINA 109 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1985 K30 (30-39) 11 00:08:10 7,3 00:31:52 01:21:38 01:21:42 23
95 PI Ą TKOWSKI PRZEMYS Ł AW 70 GORZÓW WIELKOPOLSKI TEAM KOPE Ć 1978 M30 (30-39) 00:00:00 00:19:05 00:00:00 00:00:00

 

IV JANCZEWSKA 10 – NORDIC WALKING

Plik PDF z wynikami można pobrać tutaj

Miejsce Nazwisko i imię Nr zaw. Miejscowość Klub Rok. urodz. Kat. wiek. M-ce w kat. Tempo min/km Tempo km/h Czas netto Wynik M K
1 HELWICH STEFAN 30 WIELEN MUSZKIET WIELEN 1956 M60+ 1 00:06:25 9,3 00:32:04 00:32:07 1
2 BARYŁA JAROSŁAW 123 KS TEAM BARYŁA GORZÓW 1982 M30 (30-39) 1 00:06:37 9,1 00:33:03 00:33:07 2
3 GAJEWSKI EUGENIUSZ 25 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1957 M60+ 2 00:06:37 9,1 00:33:04 00:33:07 3
4 GRODZKI IRENEUSZ 127 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1972 M40 (40-49) 1 00:06:42 9,0 00:33:25 00:33:28 4
5 DYMEK MALWINA 124 CHEŁST KS TEAM BARYŁA GORZÓW 1986 K30 (30-39) 1 00:06:52 8,7 00:34:15 00:34:20 1
6 KASPRZYK LILIANNA 38 POZNAŃ UKS DĄB SUCHY LAS 1960 K50 (50-59) 1 00:06:56 8,7 00:34:35 00:34:38 2
7 CZEKAJŁO FRANCISZEK 17 DREZDENKO TEAM MEPROZET 1951 M60+ 3 00:07:01 8,6 00:35:01 00:35:04 5
8 OKONEK KAZIMIERZ 66 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1949 M60+ 4 00:07:05 8,5 00:35:21 00:35:25 6
9 FLIS IZABELA 22 TARNÓW 1979 K30 (30-39) 2 00:07:33 7,9 00:37:43 00:37:47 3
10 TORZ WOJCIECH 89 SWARZĘDZ 1946 M60+ 5 00:07:38 7,9 00:38:05 00:38:08 7
11 OLBIŃSKI GERARD 121 JANCZEWO 1979 M30 (30-39) 2 00:07:43 7,8 00:38:30 00:38:35 8
12 CIERACH RYSZARD 15 GORZÓW WIELKOPOLSKI 🙂 1959 M50 (50-59) 1 00:07:45 7,7 00:38:39 00:38:44 9
13 FLIS NATALIA 23 KAMIEŃ MAŁY 1992 K18 (18-29) 1 00:07:52 7,6 00:39:14 00:39:18 4
14 OLBIŃSKA WIOLETTA 120 JANCZEWO 1975 K40 (40-49) 1 00:07:54 7,6 00:39:23 00:39:28 5
15 STASIAK PRZEMYSŁAW 126 SZCZECIN AGA TEAM 1983 M30 (30-39) 3 00:08:00 7,5 00:39:54 00:39:58 10
16 KUPIEC DOROTA 46 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1968 K40 (40-49) 2 00:08:09 7,4 00:40:38 00:40:45 6
17 STASIAK IWONA 80 SZCZECIN 1958 K50 (50-59) 2 00:08:22 7,2 00:41:46 00:41:50 7
18 KOZŁOWSKA AGNIESZKA 133 LIPKI WIELKIE 1977 K40 (40-49) 3 00:08:22 7,2 00:41:42 00:41:51 8
19 JESIS-POLEWSKA JOANNA 134 JANCZEWO 1974 K40 (40-49) 4 00:08:24 7,1 00:41:50 00:41:59 9
20 BARANOWSKA BEA 4 JANCZEWO 1965 K50 (50-59) 3 00:08:31 7,1 00:42:26 00:42:33 10
21 PAWLAK KRZYSZTOF 69 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1974 M40 (40-49) 2 00:08:31 7,1 00:42:27 00:42:33 11
22 MACIASZEK ANNA 150 WAWRÓW 1976 K40 (40-49) 5 00:08:37 7,0 00:43:02 00:43:06 11
23 JAKUBOWSKA SYLWIA 34 SANTOK 1973 K40 (40-49) 6 00:08:38 6,9 00:43:05 00:43:12 12
24 ADAMSKA MONIKA 2 GORZÓW WIELKOPOLSKI GORZÓW CITY 1989 K18 (18-29) 2 00:08:44 6,9 00:43:37 00:43:40 13
25 CIERACH BARBARA 14 GORZÓW WIELKOPOLSKI 🙂 1961 K50 (50-59) 4 00:08:46 6,8 00:43:46 00:43:51 14
26 ADAMSKA DOROTA 110 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1985 K30 (30-39) 3 00:08:49 6,8 00:44:00 00:44:04 15
27 ŁUŹNIAK BARBARA 53 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1978 K30 (30-39) 4 00:09:05 6,6 00:45:20 00:45:25 16
28 RYSTAŁ IWONA 77 KŁODAWA 1964 K50 (50-59) 5 00:09:18 6,5 00:46:24 00:46:30 17
29 MALIK JOANNA 56 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1976 K40 (40-49) 7 00:09:18 6,4 00:46:26 00:46:32 18
30 MĄDRZAK DOROTA 141 RUDNICA 1960 K50 (50-59) 6 00:09:25 6,4 00:47:04 00:47:07 19
31 STASIAK BARBARA 79 SZCZECIN 1960 K50 (50-59) 7 00:09:30 6,3 00:47:27 00:47:32 20
32 MYCIELSKA KLAUDIA 61 WĄGROWIEC JANCZEWSKA TEAM 1996 K18 (18-29) 3 00:09:41 6,2 00:48:18 00:48:26 21
33 BINKOWSKI ŁUKASZ 7 WĄGROWIEC JANCZEWSKA TEAM 1988 M18 (18-29) 1 00:09:42 6,2 00:48:24 00:48:32 12
34 FILODA MONIKA 21 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1978 K30 (30-39) 5 00:09:44 6,2 00:48:34 00:48:41 22
35 MYSZKOWSKA WANDA 62 JANCZEWO 1956 K60+ 1 00:09:47 6,1 00:48:46 00:48:54 23
36 PODSIADŁO CZESŁAW 114 JANCZEWO 1952 M60+ 6 00:09:47 6,1 00:48:46 00:48:54 13
37 PODSIADŁO KRYSTYNA 115 JANCZEWO 1958 K50 (50-59) 8 00:09:47 6,1 00:48:47 00:48:54 24
38 HIRNIAK ANNA 31 JANCZEWO TEAM JANCZEWSKA 1959 K50 (50-59) 9 00:09:57 6,0 00:49:35 00:49:43 25
39 ŻMIJA JERZY 101 ZWIERZYN KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE 1950 M60+ 7 00:09:59 6,0 00:49:50 00:49:56 14
40 GÓRA MAGDALENA 26 SANTOK 1972 K40 (40-49) 8 00:11:07 5,4 00:55:29 00:55:36 26
41 KUBIŃSKA AGNIESZKA 44 JANCZEWO 1973 K40 (40-49) 9 00:11:07 5,4 00:55:29 00:55:36 27
42 TORZ BARBARA 88 SWARZĘDZ 1950 K60+ 2 00:11:13 5,3 00:55:59 00:56:06 28