Wyniki V Janczewskiej 10

V JANCZEWSKA 10 – BIEG NA 10KM

Plik PDF z wynikami można pobrać tutaj

Miejsce Nazwisko i imię Nr zaw. Miejscowość Klub Rok. urodz. Kat. wiek. M-ce w kat. Tempo min/km Tempo km/h 5Km Czas netto Wynik M K
1 IVERUK MYKHAYLO 183 RIVNE LKB RUDNIK 1975 M40 1 00:03:16 18,4 00:16:08 00:32:40 00:32:40 1
2 HULEWICZ MICHAŁ 44 GORZÓW WIELKOPOLSKI WWW.BIURO24H.PL 1988 M30 1 00:03:28 17,3 00:16:17 00:34:37 00:34:39 2
3 OSOWSKI PAWEŁ 180 DĘBNO STOWARZYSZENIE MARATON DĘBNO 1986 M30 2 00:03:35 16,8 00:17:31 00:35:49 00:35:49 3
4 ANGOWSKI MATEUSZ 177 CHROŚCIK IVOLT TEAM 1976 M40 2 00:03:38 16,5 00:18:09 00:36:21 00:36:21 4
5 KUTEREBA EMILIAN 203 GORZÓW WLKP. NEW BALANCE ESKA TEAM 1977 M40 3 00:03:40 16,4 00:18:14 00:36:37 00:36:38 5
6 CHAWAWKO TOMASZ 207 DĘBNO TC TEAM 1974 M40 4 00:03:44 16,1 00:18:09 00:37:15 00:37:16 6
7 SOPATA PATRYK 206 DREZDENKO NADLEŚNICTWO KARWIN 1995 M18 1 00:03:45 16,0 00:18:20 00:37:30 00:37:31 7
8 PRZYBYSZ RAFAŁ 149 GORZÓW WLKP. 1969 M40 5 00:03:45 16,0 00:18:31 00:37:33 00:37:33 8
9 TALAR PATRYCJA 197 POBIEDZISKA RUNNERS WORLD P-Ń 1986 K30 1 00:03:46 15,9 00:18:48 00:37:38 00:37:39 1
10 CELEJEWSKI MARCIN 18 LIPKI WIELKIE 1992 M18 2 00:03:46 15,9 00:18:48 00:37:39 00:37:40 9
11 SZELIGOWSKI TOMASZ 123 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1979 M30 3 00:03:49 15,7 00:18:51 00:38:07 00:38:09 10
12 TELATYŃSKA SYLWIA 199 CHORZCZNO AKTYWNE CHORZCZNO 1977 K40 1 00:03:49 15,7 00:18:47 00:38:08 00:38:09 2
13 LECIEJEWSKI DAWID 179 GORZÓW WLKP. SFILON GORZÓW 2000 M18 3 00:03:52 15,5 00:19:31 00:38:36 00:38:37 11
14 WEBER KRYSTIAN 138 ŻARY BIEGAJĄCY_TATA 1980 M30 4 00:03:52 15,5 00:18:51 00:38:41 00:38:42 12
15 KORZENIEWSKI JAROSŁAW 64 GORZÓW WIELKOPOLSKI WIERZBICKI RUNNING PROJECT 1975 M40 6 00:03:57 15,2 00:18:51 00:39:33 00:39:34 13
16 SZCZERBIAK KRZYSZTOF 205 SKWIERZYNA 355 DROP 1967 M50 1 00:04:03 14,8 00:19:52 00:40:25 00:40:26 14
17 LASKA ANNA 186 GORZÓW WLKP. 1981 K30 2 00:04:06 14,7 00:20:08 00:40:56 00:40:57 3
18 NIPARKO BARTOSZ 89 DĘBNO 1989 M18 4 00:04:06 14,6 00:19:48 00:40:56 00:40:59 15
19 WASIELEWSKI DANIEL 137 STRZELCE KRAJEŃSKIE 1989 M18 5 00:04:07 14,6 00:20:16 00:41:09 00:41:14 16
20 ZABAGŁO LESZEK 169 GORZÓW WLKP. BBL GORZÓW WLKP. 1966 M50 2 00:04:08 14,5 00:20:18 00:41:21 00:41:22 17
21 S JAROSŁAW 157 GORZÓW WLKP. WIERZBICKI RUNNING PROJECT 1972 M40 7 00:04:15 14,1 00:21:02 00:42:29 00:42:31 18
22 PADUCH EWA 94 JERZMANOWA JERZMANOWA 1969 K40 2 00:04:15 14,1 00:21:12 00:42:30 00:42:33 4
23 SŁOWIŃSKI PRZEMYSŁAW 161 GORZÓW WLKP. FITMANIA 1977 M40 8 00:04:19 13,9 00:21:45 00:43:08 00:43:13 19
24 CZEREDA RAFAŁ 25 JANCZEWO 1983 M30 5 00:04:19 13,9 00:20:50 00:43:12 00:43:14 20
25 STRZELCZYK PIOTR 182 MIĘDZYRZECZ RTCK WIKTOK ARROW 1976 M40 9 00:04:20 13,8 00:20:59 00:43:19 00:43:21 21
26 KARSKI PAWEŁ 55 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1978 M40 10 00:04:24 13,7 00:20:31 00:43:56 00:43:57 22
27 RYBAK RAFAŁ 107 GORZÓW WLKP. 1972 M40 11 00:04:24 13,6 00:22:04 00:43:55 00:44:01 23
28 KRÓLAK MAREK 68 STRZELCE KRAJ 1974 M40 12 00:04:25 13,6 00:21:50 00:44:06 00:44:11 24
29 KORPONOWSKI M 209 2000 M18 6 00:04:26 13,5 00:21:43 00:44:17 00:44:18 25
30 MĄDRZAK BOGUMIŁ 81 RUDNICA KOSMOS 78 RUDNICA 1954 M60 1 00:04:26 13,5 00:21:42 00:21:42 00:44:23 26
31 KUPISZ JOANNA 70 GORZÓW WLKP. BBL GORZÓW WLKP. 1982 K30 3 00:04:27 13,5 00:21:40 00:44:24 00:44:26 5
32 ŚWIĄTKOWSKA JOANNA 162 GORZÓW WLKP. WEGETARIAŃSKIE KACZKI 1985 K30 4 00:04:30 13,4 00:21:48 00:44:54 00:44:55 6
33 OPŁATKOWSKI ZBIGNIEW 188 JENIN 1963 M50 3 00:04:32 13,2 00:22:38 00:45:17 00:45:19 27
34 WOJTYSIAK ADAM 141 GORZÓW WLKP. MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKI 1969 M40 13 00:04:32 13,2 00:21:51 00:45:12 00:45:19 28
35 WALENTYNOWICZ MONIKA 135 GORZÓW WLKP. BBL GORZÓW WLKP. 1981 K30 5 00:04:33 13,2 00:22:34 00:45:23 00:45:25 7
36 MICHALAK KRZYSZTOF 83 CZECHÓW UNBREAKABLE 1976 M40 14 00:04:33 13,2 00:22:27 00:45:26 00:45:31 29
37 WIECZOREK TOMASZ 139 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1982 M30 6 00:04:34 13,1 00:22:27 00:45:33 00:45:41 30
38 NOWAK EWA 210 LIPKI WIELKIE 1984 K30 6 00:04:34 13,1 00:45:02 00:40:41 00:45:44 8
39 STAŃCZYK KAZIMIERZ 117 LIPKI WIELKIE 1966 M50 4 00:04:35 13,1 00:21:36 00:45:48 00:45:49 31
40 DZIETCZYK KAMIL 198 CHORZCZNO AKTYWNE CHORZCZNO 1983 M30 7 00:04:38 12,9 00:22:35 00:46:18 00:46:20 32
41 DOMASZEWICZ ŁUKASZ 31 GORZÓW WIELKOPOLSKI NIGDYSIĘNIEPODDAWAJ 1981 M30 8 00:04:39 12,9 00:22:33 00:46:23 00:46:26 33
42 BOŻYK DAMIAN 12 SKWIERZYNA STAL GORZÓW 1985 M30 9 00:04:39 12,9 00:22:03 00:46:30 00:46:34 34
43 KLIMCZAK GRZEGORZ 165 GRAKWO 1974 M40 15 00:04:40 12,9 00:23:25 00:46:33 00:46:37 35
44 IWANOWSKI ARKADIUSZ 45 ZWIERZYN KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE 1975 M40 16 00:04:40 12,9 00:22:22 00:46:36 00:46:39 36
45 GIERŁOWSKI MIKOŁAJ 38 STRZELCE KRAJEŃSKIE FSD RUN DREZDENKO 1981 M30 10 00:04:42 12,8 00:23:13 00:46:54 00:46:59 37
46 SZYMAŃSKI ROBERT 129 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1977 M40 17 00:04:43 12,7 00:22:53 00:47:02 00:47:06 38
47 SZUCA AGATA 126 STRZELCE KRAJEŃSKIE KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE 1993 K18 1 00:04:43 12,7 00:23:08 00:47:02 00:47:09 9
48 SZAR ANETA 121 DĘBNO 1977 K40 3 00:04:43 12,7 00:23:09 00:47:11 00:47:14 10
49 SZAJOWSKI PIOTR 120 GORZÓW WLKP. 1970 M40 18 00:04:44 12,7 00:22:47 00:47:16 00:47:17 39
50 BORDUNA ŁUKASZ 11 DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO 1978 M40 19 00:04:48 12,5 00:23:14 00:47:59 00:48:04 40
51 UCZKA ZBIGNIEW 204 KŁODAWA MKS PUSZKIN 1959 M50 5 00:04:50 12,4 00:23:53 00:48:09 00:48:15 41
52 CIOŁKA MICHAŁ 23 GORZÓW WLKP. 1992 M18 7 00:04:53 12,3 00:24:19 00:48:48 00:48:50 42
53 APRYCZYN WIKTOR 3 JANCZEWO PRETORIAN 1982 M30 11 00:04:54 12,3 00:23:57 00:48:57 00:48:58 43
54 SZCZECIŃSKI ROMAN 122 GORZÓW WLKP. 1974 M40 20 00:04:54 12,2 00:24:24 00:48:57 00:49:01 44
55 SZYGĘDA PAWEŁ 128 GORZÓW WLKP. MASAŻ W GORZOWIE 1972 M40 21 00:04:55 12,2 00:24:49 00:49:03 00:49:13 45
56 ŻABIEREK TOMASZ 146 GORZÓW WLKP. WIERZBICKI RUNNING PROJECT 1978 M40 22 00:04:57 12,1 00:24:09 00:49:24 00:49:26 46
57 WIELKOSZYŃSKI KRYSTIAN 140 GORZÓW WLKP. 1983 M30 12 00:04:57 12,1 00:24:55 00:49:20 00:49:29 47
58 CZERNIAWSKI LECH 26 GORZÓW WLKP. 1989 M18 8 00:04:59 12,0 00:24:24 00:49:46 00:49:53 48
59 KLICZKA JAN 62 WITNICA "GORZOWSKA" 1954 M60 2 00:05:00 12,0 00:24:37 00:50:01 00:50:03 49
60 PEEGCH KRZYSZTOF 190 GORZÓW WLKP. 1979 M30 13 00:05:01 12,0 00:24:09 00:50:03 00:50:06 50
61 MĄDRY BARTŁOMIEJ 80 GORZÓW WIELKOPOLSKI BIEGACZE DO ŻABKI 1978 M40 23 00:05:01 12,0 00:24:19 00:50:05 00:50:09 51
62 ŚWIERZKO ARTUR 131 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1975 M40 24 00:05:01 12,0 00:24:19 00:50:05 00:50:09 52
63 STRZEMKOWSKI JAN 118 BOGUCIN 1977 M40 25 00:05:02 11,9 00:24:38 00:50:10 00:50:17 53
64 KACZMAREK ARTUR 53 MIĘDZYRZECZ EDI TEAM ZGORZELEC 1975 M40 26 00:05:04 11,8 00:23:56 00:50:38 00:50:41 54
65 TRZOSEK KRZYSZTOF 132 JANCZEWO 1980 M30 14 00:05:07 11,7 00:24:11 00:51:01 00:51:05 55
66 BANACH MIROSŁAW 4 GORZÓW WLKP. 1981 M30 15 00:05:08 11,7 00:25:01 00:51:11 00:51:17 56
67 BILIŃSKA MAGDALENA 8 GORZÓW WLKP. 1976 K40 4 00:05:08 11,7 00:25:42 00:51:13 00:51:18 11
68 KLENTAK WOJCIECH 60 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL GORZÓW 1980 M30 16 00:05:08 11,7 00:24:20 00:51:15 00:51:18 57
69 FULAR MACIEJ 181 STRZELCE KRAJEŃSKIE KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE 1992 M18 9 00:05:08 11,7 00:25:42 00:51:15 00:51:23 58
70 BRUDŁO ADRIAN 13 GORZÓW WLKP. 1994 M18 10 00:05:10 11,6 00:26:29 00:51:36 00:51:45 59
71 GOŁOWICKI DANIEL 187 STRZELCE KRAJEŃSKIE 1986 M30 17 00:05:11 11,6 00:25:22 00:51:44 00:51:51 60
72 STOLARZ STOLARZ 150 GORZÓW WLKP. 1973 M40 27 00:05:11 11,6 00:25:15 00:51:49 00:51:53 61
73 OLECHNOWICZ MAGDA 92 GORZÓW WLKP. BBL GORZÓW WLKP. 1975 K40 5 00:05:12 11,5 00:26:33 00:51:54 00:51:57 12
74 SAWICKI MATEUSZ 109 SKWIERZYNA MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD 1989 M18 11 00:05:12 11,5 00:25:16 00:51:56 00:52:00 62
75 MELINIS PIOTR 82 GORZÓW WLKP. 1979 M30 18 00:05:13 11,5 00:26:30 00:52:03 00:52:13 63
76 PLEWA TOMASZ 101 GORZÓW WLKP. 1971 M40 28 00:05:13 11,5 00:26:28 00:52:04 00:52:13 64
77 OKONEK KAZIMIERZ 91 GORZÓW WLKP. 1949 M60 3 00:05:15 11,4 00:24:55 00:52:27 00:52:29 65
78 ŻMIJA LILIANA 1 ZWIERZYN KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE 1990 K18 2 00:05:16 11,4 00:25:40 00:52:31 00:52:37 13
79 ADAMCZEWSKI MARCIN 2 GORZÓW WLKP. 1975 M40 29 00:05:21 11,2 00:26:37 00:53:22 00:53:31 66
80 PRODOMOWSKA KAMILA 178 BARLINEK 1985 K30 7 00:05:21 11,2 00:26:37 00:53:23 00:53:32 14
81 BURY JACEK 15 STRZELCE KRAJEŃSKIE WYLUZOWANI BIEGACZE 1969 M40 30 00:05:26 11,0 00:26:43 00:54:06 00:54:19 67
82 KACZMAREK ANDRZEJ 52 GORZÓW WLKP 1964 M50 6 00:05:29 11,0 00:25:27 00:54:41 00:54:46 68
83 ZIÓŁKOWSKA KAROLINA 184 BOBRÓWKO 1995 K18 3 00:05:29 11,0 00:25:29 00:54:44 00:54:47 15
84 MASŁOWSKI MARCIN 78 GORZÓW WLKP PARKRUN GORZÓW 1976 M40 31 00:05:31 10,9 00:26:38 00:54:59 00:55:06 69
85 RZECZYŃSKA ANNA 108 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1974 K40 6 00:05:31 10,9 00:26:36 00:55:04 00:55:07 16
86 DERA ADAM 28 JANCZEWO 2001 M18 12 00:05:34 10,8 00:25:23 00:55:36 00:55:38 70
87 MYSZKOWSKI MICHAŁ 88 JANCZEWO JANCZEWSKA10 1983 M30 19 00:05:34 10,8 00:26:46 00:55:37 00:55:42 71
88 BARANOWSKI TOMASZ 176 GORZÓW WLKP. 1973 M40 32 00:05:34 10,8 00:26:46 00:55:39 00:55:42 72
89 MARKIEWICZ MARCIN 163 KARNIN 1975 M40 33 00:05:36 10,7 00:25:19 00:55:55 00:55:58 73
90 MAZUR ANNA 79 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1981 K30 8 00:05:36 10,7 00:26:37 00:56:01 00:56:04 17
91 BANICKA AGATA 5 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1990 K18 4 00:05:37 10,7 00:26:38 00:56:09 00:56:14 18
92 GLURA JÓZEF 40 LUBISZYN 1963 M50 7 00:05:38 10,7 00:26:13 00:56:09 00:56:20 74
93 SZYMCZAK ALEKSANDRA 185 SANTOK 1994 K18 5 00:05:40 10,6 00:27:52 00:56:32 00:56:38 19
94 WOJTYŚ PRZEMYSŁAW 168 GORZÓW WLKP. 1982 M30 20 00:05:41 10,6 00:27:40 00:56:39 00:56:51 75
95 SZERMENT ERYK 125 GORZÓW BWM TEAM 1980 M30 21 00:05:41 10,5 00:28:27 00:56:44 00:56:53 76
96 MIKŁASZEWICZ-SZERMENT MAGDALENA 85 GORZÓW BWM TEAM 1981 K30 9 00:05:41 10,5 00:28:28 00:56:44 00:56:53 20
97 SZAJOWSKA MAŁGORZATA 119 GORZÓW WLKP. 1975 K40 7 00:05:41 10,5 00:27:13 00:56:50 00:56:55 21
98 KRZYŻAŃSKI DANIEL 69 WOLSZTYN FRIEND OF JANCZEWSKA 10 1979 M30 22 00:05:45 10,4 00:27:40 00:57:22 00:57:33 77
99 KĘDZIORA NATALIA 156 SANTOK G-POWER 2005 K18 6 00:05:47 10,4 00:25:14 00:57:51 00:57:51 22
100 ŁAŻEWSKI MARCIN 196 CHWALĘCICE 1974 M40 34 00:05:49 10,3 00:28:44 00:58:01 00:58:13 78
101 ŁAŻEWSKA SYLWIA 195 CHWALĘCICE 1976 K40 8 00:05:49 10,3 00:28:44 00:58:03 00:58:13 23
102 FABIAN IGOR 32 GORZÓW WLKP 1993 M18 13 00:05:51 10,3 00:27:46 00:58:19 00:58:30 79
103 PAWLAK EMILIA 95 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1978 K40 9 00:05:53 10,2 00:28:04 00:58:43 00:58:47 24
104 PIETEK MARIUSZ 99 JANCZEWO PIETEK TEAM 1973 M40 35 00:05:54 10,2 00:28:16 00:58:55 00:59:05 80
105 PRĘTKI ANDRZEJ 104 KŁODAWA MUMIN TEAM 1973 M40 36 00:05:54 10,2 00:28:16 00:58:55 00:59:05 81
106 KĘDZIORA MARCIN 58 SANTOK 1980 M30 23 00:05:58 10,1 00:25:23 00:59:38 00:59:38 82
107 SIEŃKO MARCIN 111 GORZÓW WLKP 1991 M18 14 00:05:58 10,1 00:25:39 00:59:32 00:59:42 83
108 CICHOCKI KRZYSZTOF 164 GORZÓW WLKP. 1984 M30 24 00:05:58 10,0 00:29:38 00:59:35 00:59:43 84
109 CIOŁKA ANIA 22 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1992 K18 7 00:06:02 9,9 00:28:28 01:00:20 01:00:22 25
110 MARCZEWSKA MARTA 76 ZIELONA GÓRA ARTUŚ TEAM 1983 K30 10 00:06:03 9,9 00:29:30 01:00:17 01:00:26 26
111 MAJZLIK KAMILA 75 DREZDENKO FSD DREZDENKO 1988 K30 11 00:06:04 9,9 00:28:42 01:00:38 01:00:42 27
112 BUCKOWSKA MARIA 14 DREZDENKO FSD RUN 1982 K30 12 00:06:04 9,9 00:28:43 01:00:38 01:00:42 28
113 CICHA MAŁGORZATA 21 GORZÓW WLKP 1978 K40 10 00:06:06 9,8 00:29:31 01:00:57 01:01:05 29
114 ORDON IZABELA 93 GORZÓW WLKP REBELLION OF FREE RUNNERS 1978 K40 11 00:06:08 9,8 00:29:30 01:01:10 01:01:17 30
115 WOJTYŚ DOMINIKA 142 JANCZEWO FRIEND OF JANCZEWSKA 10 2000 K18 8 00:06:08 9,8 00:29:22 01:01:10 01:01:21 31
116 KOMPANOWSKI MARIUSZ 208 LUBISZYN MKS CHYŻY 1970 M40 37 00:06:11 9,7 00:29:48 01:01:37 01:01:48 85
117 DOLATA HUBERT 30 GORZÓW WLKP. 1981 M30 25 00:06:11 9,7 00:30:58 01:01:40 01:01:50 86
118 SMOLIK MARIAN 115 GORZÓW WLKP. 1955 M60 4 00:06:13 9,7 00:29:34 01:02:02 01:02:07 87
119 KOWALCZYK MAŁGORZATA 65 WAWRÓW FITNESS GRUPA GMINA SANTOK 1981 K30 13 00:06:13 9,7 00:29:35 01:02:03 01:02:07 32
120 JEWIARZ MARGARETA 50 WAWRÓW STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM 1993 K18 9 00:06:15 9,6 00:30:04 01:02:16 01:02:28 33
121 RMBIŃSKA ANNA 191 JENIN 1987 K30 14 00:06:15 9,6 00:30:02 01:02:21 01:02:28 34
122 KOZŁOWSKA MARZENA 192 JENIN 1983 K30 15 00:06:15 9,6 00:30:02 01:02:22 01:02:29 35
123 JODKO MAŁGORZATA 194 ZDROISKO 1986 K30 16 00:06:19 9,5 00:29:48 01:03:02 01:03:13 36
124 RACHWALSKI PIOTR 105 SZCZECIN WIECZORE BIEGANIE W SZCZECINIE 1983 M30 26 00:06:19 9,5 00:28:43 01:03:01 01:03:13 88
125 MOLSKA MAŁGORZATA 86 KŁODAWA OSP KŁODAWA 1968 K50 1 00:06:20 9,5 00:30:27 01:03:11 01:03:16 37
126 CHABOWSKI PRZEMYSŁAW 20 POZNAŃ 2FAT4U 1987 M30 27 00:06:33 9,2 00:31:34 01:05:22 01:05:30 89
127 DYLEWSKI ADRIAN 174 BARLINEK 1988 M30 28 00:06:34 9,1 00:30:11 01:05:29 01:05:36 90
128 DYLEWSKA MONIKA 175 BARLINEK 1977 K40 12 00:06:34 9,1 00:30:11 01:05:30 01:05:36 38
129 KLEPCZUK ANDRZEJ 61 JANCZEWO 1962 M50 8 00:06:34 9,1 00:31:16 01:05:30 01:05:39 91
130 SZYGĘDA KACPER 127 GORZÓW WLKP. MASAŻ W GORZOWIE 1999 M18 15 00:06:34 9,1 00:28:53 01:05:30 01:05:41 92
131 SZEPKE DOMINIKA 124 PLEWISKA 1989 K18 10 00:06:35 9,1 00:31:16 01:05:38 01:05:47 39
132 PIETRZKIEWICZ MAŁGORZATA 100 DREZDENKO VICTAULIC TEAM 1974 K40 13 00:06:36 9,1 00:31:44 01:05:54 01:06:00 40
133 FICA BEATA 34 GORZÓW WLKP. BLONDI 1981 K30 17 00:06:45 8,9 00:32:28 01:07:22 01:07:29 41
134 WALKOWAIK KATARZYNA 136 GORZÓW WLKP. BLONDI 1984 K30 18 00:06:45 8,9 00:32:29 01:07:24 01:07:30 42
135 ŻBIK KATARZYNA 147 GORZÓW WLKP. BLONDI 1981 K30 19 00:06:45 8,9 00:32:29 01:07:23 01:07:31 43
136 FILIPIENKO MAŁGORZATA 35 STRZELCE KRAJEŃSKIE WYLUZOWANI BIEGACZE 1967 K50 2 00:06:50 8,8 00:33:05 01:08:11 01:08:24 44
137 BURY MARIANNA 16 STRZELCE KRAJEŃSKIE WYLUZOWANI BIEGACZE 1972 K40 14 00:06:50 8,8 00:33:05 01:08:12 01:08:24 45
138 SKIBA EUGENIUSZ 113 GORZÓW WLKP. 1946 M60 5 00:06:56 8,7 00:33:29 01:09:03 01:09:16 93
139 CETNAR ZBIGNIEW 19 GORZÓW WLKP. 1945 M60 6 00:07:06 8,5 00:33:16 01:10:47 01:10:55 94
140 BYKOWSKI BOGDAN 17 STARY KISIELIN BRACTWO BIEGACZY Z-GORA 1949 M60 7 00:07:07 8,4 00:32:37 01:11:05 01:11:14 95
141 KONIECZNA EWA 152 SANTOK KGW SANTOK 1957 K60 1 00:07:18 8,2 00:34:29 01:12:59 01:13:00 46
142 GORZÓW WLKP. 27 1962 M50 9 00:07:28 8,0 00:33:30 01:14:28 01:14:41 96

V JANCZEWSKA 10 – NORDIC WALKING

Plik PDF z wynikami można pobrać tutaj

Miejsce Nazwisko i imię Nr zaw. Miejscowość Klub Rok. urodz. Kat. wiek. M-ce w kat. Tempo min/km Tempo km/h Czas netto Wynik M K
1 SKIBA KRZYSZTOF 114 POLKOWICE MSPORT TEAM POLKOWICE 1960 M50 1 00:05:18 11,3 00:26:28 00:26:28 1
2 LUBIATOWSKI IRENEUSZ 71 GUBIN 1966 M50 2 00:05:19 11,3 00:26:32 00:26:37 2
3 GRODZIEN IRENEUSZ 193 GORZÓW WLKP. 1972 M40 1 00:06:00 10,0 00:30:00 00:30:02 3
4 MIELECKA AGNIESZKA 84 GĄSAWA KS IDMAR RACING TEAM 1969 K40 1 00:06:15 9,6 00:31:13 00:31:17 1
5 KAŹMIERCZAK NORBERT 57 STARGARD TUPTUP TEAM 1976 M40 2 00:06:29 9,3 00:32:26 00:32:26 4
6 BERGER AGNIESZKA 6 GUBIN GUBIŃSKA GRUPA NORDICK WALKING 1978 K40 2 00:06:33 9,2 00:32:39 00:32:43 2
7 CZEKAJŁO FRANCISZEK 202 DREZDENKO REMI 1951 M60 1 00:06:33 9,2 00:32:43 00:32:46 5
8 PICZAK ŁUKASZ 97 PRZYNOTECKO FSD RUN DREZDENKO 1992 M18 1 00:06:54 8,7 00:34:31 00:34:31 6
9 GUZEK JACEK 41 NOWY TOMYSL 1976 M40 3 00:06:57 8,6 00:34:47 00:34:47 7
10 OLBIŃSKI GERARD 167 JANCZEWO AKTYWNE CHOSZCZNO 1979 M30 1 00:07:01 8,5 00:35:04 00:35:06 8
11 FENDORF PAWEŁ 33 POZNAŃ F.C. MYSZY 1987 M30 2 00:07:12 8,3 00:35:57 00:35:58 9
12 ZABAGŁO ELŻBIETA 145 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1996 K18 1 00:07:12 8,3 00:35:52 00:36:00 3
13 MASŁOWSKA MAGDALENA 77 GORZÓW WLKP KAWY ŚWIATA GORZÓW 1975 K40 3 00:07:15 8,3 00:36:14 00:36:17 4
14 FLIS IZABELA 36 TARNÓW 1979 K30 1 00:07:27 8,1 00:37:11 00:37:13 5
15 KAJCA ŁUKASZ 54 POZNAŃ 1993 M18 2 00:07:33 8,0 00:37:42 00:37:44 10
16 PAWLAK LEONARD 96 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1974 M40 4 00:07:33 7,9 00:37:40 00:37:46 11
17 OLBIŃSKA WIOLETTA 166 JANCZEWO AKTYWNE CHOSZCZNO 1975 K40 4 00:07:40 7,8 00:38:18 00:38:21 6
18 GLURA IZABELA 39 LUBISZYN 1971 K40 5 00:07:46 7,7 00:38:48 00:38:50 7
19 SOBOŃ PATRYCJA 116 TRZEBICZ FSD RUN DREZDENKO 1999 K18 2 00:07:48 7,7 00:38:54 00:38:59 8
20 PICZAK MATEUSZ 98 PRZYNOTECKO FSD RUN DREZDENKO 1999 M18 3 00:07:48 7,7 00:38:54 00:38:59 12
21 FORTUNIAK BARTOSZ 37 PIŁA 1989 M18 4 00:07:48 7,7 00:39:00 00:39:01 13
22 TUTAK NATALIA 133 POZNAŃ TUTAK FIT TEAM 1991 K18 3 00:07:52 7,6 00:39:18 00:39:19 9
23 BORDUNA EMILIA 10 DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO 1980 K30 2 00:07:52 7,6 00:39:16 00:39:21 10
24 JURKIEWICZ EWELINA 51 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1987 K30 3 00:08:00 7,5 00:39:54 00:40:01 11
25 MACIASZEK ANNA 73 WAWRÓW FITNESS GRUPA GMINA SANTOK 1976 K40 6 00:08:00 7,5 00:39:55 00:40:02 12
26 BIELECKA MONIKA 7 STARGARD TUPTUP TEAM 1978 K40 7 00:08:07 7,4 00:40:29 00:40:34 13
27 JAŻDŻEWSKA ELŻBIETA 47 GORZÓW WLKP PĘDZĄCE EMERYTKI 1953 K60 1 00:08:09 7,4 00:40:40 00:40:45 14
28 JAŻDŻEWSKA JULITA 48 SANTOCKO PĘDZĄCE EMERYTKI 1980 K30 4 00:08:09 7,4 00:40:43 00:40:46 15
29 WYBACZ KAROLINA 144 WITNICA 1988 K30 5 00:08:15 7,3 00:41:11 00:41:15 16
30 KLEINROK MAŁGORZATA 59 LIPKI WIELKIE 1978 K40 8 00:08:24 7,1 00:41:59 00:42:02 17
31 HULBOJ IZABELA 43 ZIELONA GÓRA ARTUŚ TEAM 1977 K40 9 00:08:24 7,1 00:41:55 00:42:02 18
32 POPŁAWSKA MAGDALENA 102 STARE POLICHNO 1990 K18 4 00:08:24 7,1 00:42:00 00:42:02 19
33 NIZIOŁ MARZANNA 90 WAWRÓW 1972 K40 10 00:08:30 7,1 00:42:21 00:42:28 20
34 JAKUBOWSKA SYLWIA 46 SANTOK ARTUŚ TEAM 1973 K40 11 00:08:31 7,0 00:42:30 00:42:37 21
35 BONDEROWICZ DANUTA 9 GORZÓW WLKP. 1962 K50 1 00:08:33 7,0 00:42:37 00:42:43 22
36 TUTAK PIOTR 134 POZNAŃ TUTAK FIT TEAM 1989 M18 5 00:08:43 6,9 00:43:29 00:43:34 14
37 POŻEGOWIAK BEATA 103 POZNAŃ F.C. MYSZY 1992 K18 5 00:08:43 6,9 00:43:32 00:43:34 23
38 ZWIERZCHOWSKA MARIA 153 SANTOK KGW SANTOK 1953 K60 2 00:08:45 6,9 00:43:40 00:43:46 24
39 WOŚ KAZIMIERZ 170 SKWIERZYNA 1942 M60 2 00:08:58 6,7 00:44:45 00:44:49 15
40 ZBIERSKA MAJA 151 WAWRÓW VSIOFITKI 1987 K30 6 00:08:59 6,7 00:44:47 00:44:54 25
41 CZEKAJŁO BARBARA 201 DREZDENKO REMI 1957 K60 3 00:09:00 6,7 00:44:57 00:45:01 26
42 SIDOR KAMILA 110 KONIN F.C. MYSZY 1989 K18 6 00:09:04 6,6 00:45:18 00:45:22 27
43 PODSIADŁO WIESŁAW 160 JANCZEWO 1952 M60 3 00:09:09 6,6 00:45:37 00:45:43 16
44 PODSIADŁO KRYSTYNA 159 JANCZEWO 1958 K60 4 00:09:09 6,6 00:45:38 00:45:43 28
45 KOWAL WIESŁAWA 154 SANTOK KGW SANTOK 1958 K60 5 00:09:10 6,6 00:45:40 00:45:48 29
46 JARZYŃSKA JADWIGA 171 SKWIERZYNA SENIOR WIGOR 1955 K60 6 00:09:25 6,4 00:47:04 00:47:07 30
47 KUCHARSKA KRYSTYNA 155 SANTOK KGW SANTOK 1955 K60 7 00:09:27 6,3 00:47:08 00:47:15 31
48 KRASICKI TADEUSZ 66 SKWIERZYNA 1948 M60 4 00:09:30 6,3 00:47:24 00:47:29 17
49 MYSZKOWSKA WANDA 87 JANCZEWO 1956 K60 8 00:09:43 6,2 00:48:33 00:48:36 32
50 ŻMIJA JERZY 148 ZWIERZYN KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE 1950 M60 5 00:10:03 6,0 00:50:09 00:50:15 18
51 KASPRZAK RITA 56 ZWIERZYN PĘDZĄCE EMERYTKI 1958 K60 9 00:10:03 6,0 00:50:13 00:50:15 33
52 BIELAWSKA ZOFIA 172 SKWIERZYNA SENIOR WIGOR 1941 K60 10 00:10:10 5,9 00:50:49 00:50:52 34
53 KRÓLIKOWSKI TADEUSZ 173 SKWIERZYŃ 1949 M60 6 00:10:50 5,5 00:54:08 00:54:12 19