Wyniki VI Janczewskiej 10

VI JANCZEWSKA 10 – BIEG NA 10KM

Plik PDF z wynikami można pobrać tutaj

Miejsce Nazwisko i imię Nr zaw. Miejscowość Klub Rok. urodz. Kat. wiek. M-ce w kat. Tempo min/km Tempo km/h 5Km Czas netto Wynik M K
1 BELGRAU SZYMON 19 MIĘDZYRZECZ IVOLT TEAM 1994 M(18-29) 1 00:03:22 17,8 00:16:35 00:33:42 00:33:42 1
2 HULEWICZ MICHAŁ 67 GORZÓW WIELKOPOLSKI HULEWICZ RUNING TEAM 1988 M(30-39) 1 00:03:40 16,4 00:18:22 00:36:37 00:36:37 2
3 NOWAK MARIUSZ 141 RÓŻANKI 1989 M(30-39) 2 00:03:41 16,3 00:18:21 00:36:48 00:36:48 3
4 LEŚNIAK MATEUSZ 113 CHOSZCZNO CHOSZCZEŃSKA 10 1991 M(18-29) 2 00:03:49 15,7 00:18:57 00:38:09 00:38:10 4
5 BOREK JAKUB 275 BARLINEK BARLINIECKI KENIJCZYK 1990 M(18-29) 3 00:03:50 15,7 00:18:54 00:38:20 00:38:21 5
6 KŁYSZ MAURYCY 90 PRZYPROSTYNIA TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ 1986 M(30-39) 3 00:03:51 15,6 00:18:55 00:38:28 00:38:28 6
7 NADOLSKI GRZEGORZ 138 CHWALĘCICE BBL GORZÓW 1978 M(40-49) 1 00:03:52 15,5 00:19:23 00:38:37 00:38:37 7
8 KORZENIEWSKI JAROSLAW 96 GORZÓW WIELKOPOLSKI TEAM KOPEĆ 1975 M(40-49) 2 00:03:53 15,5 00:19:20 00:38:46 00:38:46 8
9 KUBASIK JACEK 106 STARE POLICHNO 1985 M(30-39) 4 00:03:53 15,5 00:19:32 00:38:48 00:38:48 9
10 ANDRUSZKÓW MAREK 5 SKWIERZYNA KM PSP GORZÓW WLKP. 1986 M(30-39) 5 00:03:58 15,1 00:19:49 00:39:37 00:39:38 10
11 SZELIGOWSKI TOMASZ 198 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1979 M(40-49) 3 00:03:58 15,1 00:19:34 00:39:39 00:39:40 11
12 BRUDNICKI KRZYSZTOF 26 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1978 M(40-49) 4 00:03:59 15,1 00:19:35 00:39:46 00:39:47 12
13 WEBER KRYSTIAN 240 ŻARY BIEGAJĄCY_TATA 1980 M(30-39) 6 00:04:00 15,0 00:20:11 00:40:00 00:40:01 13
14 ŁATUSZYŃSKI DANIEL 120 DREZDENKO 1977 M(40-49) 5 00:04:01 14,9 00:20:07 00:40:10 00:40:10 14
15 PIEKSZA MICHAŁ 159 JENIN BROWAR JENIN 1994 M(18-29) 4 00:04:02 14,9 00:20:12 00:40:24 00:40:26 15
16 PRZYBYSZ RAFAŁ 277 GORZÓW WIELKOPOLSKI BIEGAM BO LUBIĘ 1969 M(50-59) 1 00:04:05 14,7 00:19:48 00:40:49 00:40:49 16
17 ZALESKI TOMASZ 237 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1987 M(30-39) 7 00:04:09 14,5 00:20:09 00:41:29 00:41:29 17
18 DRUŻYŃSKI SŁAWOMIR 285 SKWIERZYNA 1987 M(30-39) 8 00:04:10 14,4 00:20:17 00:41:36 00:41:38 18
19 TELUS MATEUSZ 276 SKWIERZYNA 1994 M(18-29) 5 00:04:13 14,2 00:20:58 00:42:07 00:42:12 19
20 MASIUKIEWICZ JACEK 280 STRZELCE KRAJEŃSKIE STIKA V.T 1981 M(30-39) 9 00:04:13 14,2 00:20:07 00:42:09 00:42:09 20
21 GREDKA KLAUDIA 63 OŚNO LUBUSKIE FOTO TEAM 1998 K(18-29) 1 00:04:13 14,2 00:20:55 00:42:11 00:42:13 1
22 BARTOSIK PRZEMYSŁAW 17 BARLINEK HRMAX BARLINEK 1976 M(40-49) 6 00:04:14 14,2 00:20:47 00:42:19 00:42:19 21
23 ZAKRZEWSKI GRZEGORZ 236 DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO 1994 M(18-29) 6 00:04:17 14,0 00:21:12 00:42:49 00:42:52 22
24 KARSKI PAWEŁ 2 CHWALĘCICE 1978 M(40-49) 7 00:04:20 13,8 00:20:29 00:43:24 00:43:24 23
25 TREMBO DANIEL 214 GORZÓW WIELKOPOLSKI AMATEURRUNNER 1980 M(30-39) 10 00:04:26 13,5 00:21:50 00:44:18 00:44:20 24
26 EWANDOWSKI WALDEMAR 115 GORZÓW WIELKOPOLSKI IMC PRO TEAM 1980 M(30-39) 11 00:04:27 13,5 00:21:28 00:44:32 00:44:32 25
27 WASIELEWSKI WOJCIECH 216 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1971 M(40-49) 8 00:04:29 13,4 00:22:15 00:44:45 00:44:48 26
28 KRÓLAK MAREK 104 STRZELCE KRAJEŃSKIE 1974 M(40-49) 9 00:04:29 13,4 00:21:45 00:44:46 00:44:49 27
29 PICZAK ŁUKASZ 241 PRZYNOTECKO 1992 M(18-29) 7 00:04:29 13,4 00:22:35 00:44:48 00:44:51 28
30 KWAŚNIK MARIUSZ 109 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1978 M(40-49) 10 00:04:29 13,4 00:22:35 00:44:49 00:44:51 29
31 BARTOSIK WOJCIECH 18 BARLINEK HRMAX BARLINEK 1989 M(30-39) 12 00:04:29 13,4 00:22:37 00:44:52 00:44:56 30
32 GAWDZIŃSKI ŁUKASZ 58 SANTOK 1981 M(30-39) 13 00:04:30 13,4 00:22:14 00:44:55 00:44:58 31
33 STACHNIK SABINA 187 BARLINEK HRMAX BARLINEK 1975 K(40-49) 1 00:04:30 13,3 00:22:17 00:45:01 00:45:02 2
34 MATŁA DARIUSZ 254 OŚNO LUBUSKIE 1980 M(18-29) 8 00:04:32 13,2 00:22:37 00:45:17 00:45:21 32
35 PRANICA DANIEL 165 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1990 M(18-29) 9 00:04:32 13,2 00:21:14 00:45:23 00:45:24 33
36 OPŁATKOWSKI ZBIGNIEW 274 JENIN 1963 M(50-59) 2 00:04:33 13,2 00:22:16 00:45:29 00:45:30 34
37 LESZCZYŃSKI MICHAŁ 112 DESZCZNO SYBERIAN HUSKY TEAM 1978 M(40-49) 11 00:04:36 13,1 00:23:45 00:45:57 00:46:05 35
38 CYCOŃ MAGDALENA 247 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1988 K(30-39) 1 00:04:36 13,0 00:22:24 00:46:01 00:46:01 3
39 OSSOWICZ MARCIN 152 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1986 M(30-39) 14 00:04:36 13,0 00:22:34 00:46:03 00:46:07 36
40 KWIATKOWSKI ŁUKASZ 110 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1984 M(30-39) 15 00:04:36 13,0 00:22:15 00:46:04 00:46:09 37
41 WOŹNIAK SEBASTIAN 230 KOŁCZYN IMC PRO TEAM 1983 M(30-39) 16 00:04:37 13,0 00:22:13 00:46:07 00:46:08 38
42 KAMINSKI JACKE 77 GORZÓW WIELKOPOLSKI NIKE RUN TEAM GORZOW 1978 M(40-49) 12 00:04:37 13,0 00:22:35 00:46:13 00:46:16 39
43 MOSZCZYŃSKI ANDRZEJ 135 GORZÓW WIELKOPOLSKI WIERZBICKI RUNNING PROJECT 1975 M(40-49) 13 00:04:38 13,0 00:22:49 00:46:16 00:46:20 40
44 STRZELCZYK PIOTR 195 MIĘDZYRZECZ ODZYSKAJ COJONNES TEAM 1976 M(40-49) 14 00:04:39 12,9 00:22:15 00:46:29 00:46:13 41
45 ŚWIĄTKOWSKA JOANNA 259 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL GORZÓW WLKP 1985 K(30-39) 2 00:04:39 12,9 00:22:28 00:46:29 00:46:30 4
46 WOSZCZYK SEBASTIAN 227 MIĘDZYRZECZ DZIADY OCR 1975 M(40-49) 15 00:04:39 12,9 00:22:38 00:46:34 00:46:35 42
47 FLOREK ŁUKASZ 52 SKWIERZYNA 1996 M(18-29) 10 00:04:41 12,8 00:22:27 00:46:52 00:46:54 43
48 JODKO ADAM 249 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1977 M(40-49) 16 00:04:43 12,7 00:23:09 00:47:06 00:47:09 44
49 WOJCIECHOWSKI HUBERT 222 SULĘCIN 1984 M(30-39) 17 00:04:46 12,6 00:22:50 00:47:42 00:47:45 45
50 STOLARZ MARIUSZ 193 GORZÓW WIELKOPOLSKI WIERZBICKI RUNNING PROJECT 1973 M(40-49) 17 00:04:46 12,6 00:23:12 00:47:42 00:47:43 46
51 ZAJĄCZKOWSKI PIOTR 235 GORZÓW WIELKOPOLSKI SYBERIAN HUSKY TEAM 1972 M(40-49) 18 00:04:46 12,6 00:23:45 00:47:42 00:47:50 47
52 MĄDRZAK BOGUMIŁ 128 RUDNICA KOSMOS78 1954 M(60-69) 1 00:04:46 12,6 00:23:13 00:47:43 00:47:45 48
53 ŚWIERZKO ARTUR 210 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL GORZÓW WLKP. 1975 M(40-49) 19 00:04:47 12,6 00:23:50 00:47:47 00:47:52 49
54 DŁUBEK GRZEGORZ 46 GORZÓW WIELKOPOLSKI FF GORZÓW WLKP. 1968 M(50-59) 3 00:04:48 12,5 00:23:33 00:48:00 00:48:04 50
55 KĘDZIORA NATALIA 84 SANTOK 2005 K0 1 00:04:49 12,5 00:22:30 00:48:08 00:48:09 5
56 BOŻYK DAMIAN 25 SKWIERZYNA STAL GORZÓW 1985 M(30-39) 18 00:04:49 12,4 00:23:38 00:48:12 00:48:16 51
57 CIERACH LESZEK 33 WAWRÓW PARKRUN GORZÓW WLKP. 1984 M(30-39) 19 00:04:49 12,4 00:23:42 00:48:13 00:48:18 52
58 KOCH PIOTR 92 GORZÓW WIELKOPOLSKI ZROBIMTO.PL 1974 M(40-49) 20 00:04:50 12,4 00:24:00 00:48:17 00:48:20 53
59 ŻMIJA LILIANA 1 ZWIERZYN FSD SPORT STRZELCE KRAJEŃSKIE 1990 K(18-29) 2 00:04:50 12,4 00:23:45 00:48:19 00:48:22 6
60 KACZMAREK ARTUR 74 MIĘDZYRZECZ EDI TEAM 1975 M(40-49) 21 00:04:50 12,4 00:23:52 00:48:19 00:48:21 54
61 DOMASZEWICZ ŁUKASZ 48 GORZÓW WIELKOPOLSKI NSNP 1981 M(30-39) 20 00:04:51 12,4 00:23:31 00:48:33 00:48:35 55
62 SZUCA AGATA 204 STRZELCE KRAJEŃSKIE KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE 1993 K(18-29) 3 00:04:52 12,3 00:24:08 00:48:36 00:48:41 7
63 ŁUCZKA ZBIGNIEW 122 KŁODAWA MKS PUSZKIN 1959 M(60-69) 2 00:04:52 12,3 00:23:51 00:48:40 00:48:47 56
64 CIOŁKA MICHAŁ 36 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1992 M(18-29) 11 00:04:52 12,3 00:23:01 00:48:45 00:48:45 57
65 MICHALAK KRZYSZTOF 129 CZECHÓW UNBREAKABKE 1976 M(40-49) 22 00:04:53 12,3 00:23:25 00:48:48 00:48:50 58
66 JEDYŃSKI MICHAŁ 290 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1990 M(18-29) 12 00:04:54 12,3 00:22:15 00:48:56 00:48:57 59
67 AUGUSTYNIAK AGNIESZKA 10 GORZÓW WIELKOPOLSKI WIERZBICKI RUNNING PROJECT 1997 K(18-29) 4 00:04:54 12,2 00:23:06 00:48:59 00:49:00 8
68 PEJSKI MARCIN 256 WITNICA 1982 M(30-39) 21 00:04:54 12,2 00:24:10 00:49:02 00:49:10 60
69 IWANOWSKI ARKADIUSZ 69 ZWIERZYN FSD SPORT STRZELCE KRAJEŃSKIE 1975 M(40-49) 23 00:04:55 12,2 00:23:26 00:49:06 00:49:09 61
70 CZERNIAWSKI LECH 41 GORZÓW WIELKOPOLSKI BIEGAMY NA WSZELKI WYPADEK 1989 M(30-39) 22 00:04:56 12,2 00:24:35 00:49:21 00:49:28 62
71 MURMYŁO DANIEL 136 STRZELCE KRAJEŃSKIE 1981 M(30-39) 23 00:04:57 12,1 00:25:10 00:49:25 00:49:31 63
72 MARZEC KAROLINA 124 DESZCZNO DZIKIE DZIKI GORZÓW 1979 K(40-49) 2 00:04:57 12,1 00:24:12 00:49:28 00:49:29 9
73 GOŹDZICKI MAREK 268 STRZELCE KRAJEŃSKIE ZADYSZANI NA MECIE 1971 M(40-49) 24 00:04:58 12,1 00:25:00 00:49:38 00:49:45 64
74 STASZAK RADOSŁAW 190 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL GORZÓW WIELKOPOLSKI 1979 M(40-49) 25 00:04:59 12,0 00:24:09 00:49:48 00:49:53 65
75 SAWICKI BARTOSZ 242 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1991 M(18-29) 13 00:05:00 12,0 00:25:32 00:49:55 00:50:00 66
76 RYMORZ ANNA 178 GORZÓW WIELKOPOLSKI VTQ PL 1980 K(30-39) 3 00:05:01 12,0 00:25:26 00:50:12 00:50:18 10
77 DUNAL MATEUSZ 49 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1986 M(30-39) 24 00:05:01 11,9 00:25:35 00:50:13 00:50:24 67
78 KOBIAŁKA PRZEMYSŁAW 91 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1977 M(40-49) 26 00:05:07 11,7 00:24:04 00:51:10 00:51:16 68
79 NAUMOWICZ MILENA 140 NOWINY WIELKIE 1983 K(30-39) 4 00:05:07 11,7 00:24:29 00:51:13 00:51:15 11
80 MODRZEJEWSKI MARCIN 132 CHWALĘCICE PARKRUN GORZÓW WIELKOPOLSKI 1983 M(30-39) 25 00:05:07 11,7 00:25:32 00:51:14 00:51:25 69
81 JELENIEWSKA BARBARA 72 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1981 K(30-39) 5 00:05:07 11,7 00:25:01 00:51:14 00:51:19 12
82 LISOWSKI TADEUSZ 118 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1961 M(50-59) 4 00:05:09 11,7 00:25:39 00:51:29 00:51:32 70
83 WOJCIESZYŃSKI TOMASZ 262 BACZYNA 1974 M(40-49) 27 00:05:10 11,6 00:25:01 00:51:38 00:51:39 71
84 KLENTAK WOJCIECH 87 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL GORZÓW 1980 M(30-39) 26 00:05:12 11,5 00:25:48 00:52:03 00:52:13 72
85 APRYCZYN WIKTOR KACPER 9 JANCZEWO PRETORIAN GORZÓW WLKP 1982 M(30-39) 27 00:05:13 11,5 00:24:54 00:52:09 00:52:13 73
86 STĘPNIAK GRZEGORZ 192 SŁUBICE SAJBICKI GEPARD 1978 M(40-49) 28 00:05:14 11,5 00:25:00 00:52:19 00:52:27 74
87 PRZYBYŁO LEONARD 171 GORZÓW WIELKOPOLSKI STALOWE ŁYDKI 1973 M(40-49) 29 00:05:14 11,5 00:25:54 00:52:21 00:52:28 75
88 WOJTYSIAK MARTA 225 GORZÓW WIELKOPOLSKI KB PENTO 1988 K(30-39) 6 00:05:15 11,4 00:25:49 00:52:30 00:52:39 13
89 KLAUS RAFAŁ 85 GORZÓW WIELKOPOLSKI KLUB MORSÓW ESKIMO 1962 M(50-59) 5 00:05:16 11,4 00:25:32 00:52:36 00:52:40 76
90 PIETRZAK KRZYSZTOF 161 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL GORZÓW 1987 M(30-39) 28 00:05:16 11,4 00:25:55 00:52:40 00:52:45 77
91 MATUSIAK MARTA 126 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1985 K(30-39) 7 00:05:17 11,4 00:25:53 00:52:48 00:52:55 14
92 PRUSS SŁAWOMIR 170 SZCZECIN 1977 M(40-49) 30 00:05:17 11,4 00:25:39 00:52:50 00:52:59 78
93 PRUSS KASIA 169 SZCZECIN WKURW_TEAM 1977 K(40-49) 3 00:05:17 11,4 00:25:39 00:52:51 00:53:00 15
94 JANIÓW DAWID 71 GORZÓW WIELKOPOLSKI KACEKIPA 1985 M(30-39) 29 00:05:17 11,3 00:28:31 00:52:52 00:53:09 79
95 PACHOLCZYK MARIUSZ 153 GRALEWO 1981 M(30-39) 30 00:05:21 11,2 00:25:37 00:53:27 00:53:32 80
96 TERPIŁOWSKI ŁUCJAN 213 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1958 M(60-69) 3 00:05:22 11,2 00:25:24 00:53:41 00:53:46 81
97 WILCZEWSKI PIOTR 218 GORZÓW WIELKOPOLSKI GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWE 1985 M(30-39) 31 00:05:24 11,1 00:26:07 00:53:59 00:54:07 82
98 SZERMENT MAGDALENA 201 GORZÓW WIELKOPOLSKI WIERZBICKI RUNNING PROJECT 1981 K(30-39) 8 00:05:24 11,1 00:26:41 00:54:00 00:54:10 16
99 SZERMENT ERYK 200 GORZÓW WIELKOPOLSKI WIERZBICKI RUNNING PROJECT 1980 M(30-39) 32 00:05:24 11,1 00:27:43 00:54:03 00:54:13 83
100 KUŚ DANIEL 278 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1979 M(40-49) 31 00:05:25 11,1 00:26:41 00:54:05 00:54:11 84
101 WITCZAK MACIEJ 261 SANTOK SANTOKRUNTEAM 1994 M(18-29) 14 00:05:25 11,1 00:27:15 00:54:06 00:54:18 85
102 SZYMCZAK PATRYK SZYMCZAK 208 SANTOK SANTON RUN TEAM 1997 M(18-29) 15 00:05:25 11,1 00:27:16 00:54:10 00:54:21 86
103 SACHARCZUK ANDRZEJ 180 DREZDENKO SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLAND 1969 M(50-59) 6 00:05:25 11,1 00:26:05 00:54:12 00:54:15 87
104 GREDKA KRZYSZTOF 64 OŚNO LUBUSKIE FOTO TEAM 1972 M(40-49) 32 00:05:25 11,1 00:27:11 00:54:12 00:54:20 88
105 MUDA MACIEJ 255 WOJCIESZYCE PUT 1999 M(18-29) 16 00:05:26 11,1 00:25:14 00:54:15 00:54:19 89
106 GÓRECKI FILIP 61 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1986 M(30-39) 33 00:05:27 11,0 00:26:32 00:54:32 00:54:39 90
107 AUGUSTYNIAK BARTOSZ 11 GORZÓW WIELKOPOLSKI WIERZBICKI RUNNING PROJECT 1992 M(18-29) 17 00:05:28 11,0 00:26:34 00:54:37 00:54:44 91
108 SZKWAREK ANNA 202 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1976 K(40-49) 4 00:05:28 11,0 00:27:12 00:54:37 00:54:46 17
109 KUPEŁKA JOANNA 264 SANTOK 1996 K(18-29) 5 00:05:28 11,0 00:27:11 00:54:44 00:54:54 18
110 MASŁOWSKI MARCIN 125 GORZÓW WIELKOPOLSKI PARKRUN GORZÓW 1976 M(40-49) 33 00:05:28 11,0 00:27:42 00:54:44 00:54:44 92
111 KOZA DARIUSZ 99 DREZDENKO FSD DREZDENKO 1985 M(30-39) 34 00:05:29 11,0 00:25:49 00:54:46 00:54:49 93
112 MAŁECKI MARCIN 123 DREZDENKO 1986 M(30-39) 35 00:05:29 11,0 00:25:49 00:54:46 00:54:49 94
113 NOZDERKO RAFAL 142 KOSTRZYN NAD ODRĄ 1987 M(30-39) 36 00:05:29 11,0 00:26:36 00:54:47 00:54:53 95
114 SKÓRSKI BOGDAN 272 KRZESZYCE BIEGAM DLA PIOTRUSIA 1965 M(50-59) 7 00:05:29 10,9 00:27:43 00:54:48 00:54:57 96
115 MADRY BARTLOMIEJ 998 GORZÓW WIELKOPOLSKI KM PSP GORZÓW WLKP. 1978 M(40-49) 34 00:05:29 10,9 00:27:43 00:54:51 00:55:00 97
116 KUPISZ JOANNA 243 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1982 K(30-39) 9 00:05:29 10,9 00:27:42 00:54:52 00:55:01 19
117 BARAN PATRYK 15 WITNICA ROZBIEGAJMY WITNICĘ 1994 M(18-29) 18 00:05:30 10,9 00:27:50 00:55:01 00:55:11 98
118 RZECZYŃSKA ANNA 179 GORZÓW WIELKOPOLSKI GORZÓW WIELKOPOLSKI 1974 K(40-49) 5 00:05:30 10,9 00:27:43 00:55:05 00:55:15 20
119 SZYGĘDA PAWEŁ 206 GORZÓW WIELKOPOLSKI MASAŻ W GORZOWIE 1972 M(40-49) 35 00:05:32 10,9 00:26:54 00:55:15 00:55:42 99
120 LESZCZYŃSKA WERONIKA 111 DESZCZNO SYBERIAN HUSKY TEAM 1985 K(30-39) 10 00:05:33 10,8 00:27:22 00:55:27 00:55:35 21
121 KOLEJ MONIKA 93 GORZÓW WIELKOPOLSKI DZIKIE DZIKI GORZÓW 1976 K(40-49) 6 00:05:34 10,8 00:26:56 00:55:39 00:55:40 22
122 KANTARSKI MARCIN 289 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1977 M(40-49) 36 00:05:34 10,8 00:27:43 00:55:39 00:55:50 100
123 BANACH MIROSŁAW 13 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1981 M(30-39) 37 00:05:35 10,7 00:27:43 00:55:50 00:56:01 101
124 KOWALCZYK BŁAŻEJ 97 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1980 M(30-39) 38 00:05:36 10,7 00:27:33 00:56:02 00:56:36 102
125 PRĘTKI ANDRZEJ 166 KŁODAWA MUMIN TEAM 1973 M(40-49) 37 00:05:40 10,6 00:28:14 00:56:36 00:56:48 103
126 PRĘTKI MACIEJ 167 KŁODAWA MUMIN TEAM 2000 M(18-29) 19 00:05:40 10,6 00:28:14 00:56:36 00:56:48 104
127 AUGUSTYNIAK MAŁGORZATA 12 GORZÓW WIELKOPOLSKI WIERZBICKI RUNNING PROJECT 1994 K(18-29) 6 00:05:40 10,6 00:27:44 00:56:42 00:56:51 23
128 KALIŃSKA ELŻBIETA 75 WAWRÓW 1987 K(30-39) 11 00:05:46 10,4 00:28:25 00:57:37 00:57:45 24
129 ŁAŻEWSKA SYLWIA 121 CHWALĘCICE 1976 K(40-49) 7 00:05:46 10,4 00:27:55 00:57:38 00:57:47 25
130 WOŹNICKA – STRUS JULITA 231 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1971 K(40-49) 8 00:05:49 10,3 00:28:29 00:58:06 00:58:14 26
131 MIKOŁAJCZAK JOANNA 131 STAW 1985 K(30-39) 12 00:05:49 10,3 00:27:48 00:58:09 00:58:19 27
132 OLBRYCH JUSTYNA 144 MIĘDZYRZECZ 1986 K(30-39) 13 00:05:50 10,3 00:28:29 00:58:23 00:58:27 28
133 WIŚNIEWSKA AGNIESZKA 219 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1986 K(30-39) 14 00:05:50 10,3 00:28:56 00:58:25 00:58:41 29
134 WEBER MALWINA 217 ŻARY BIEGAJĄCY_TATA 1987 K(30-39) 15 00:05:52 10,2 00:28:56 00:58:37 00:58:51 30
135 ANDRZEJCZAK ELA 6 DĘBNO DĘBNOWSKIE CZŁAPAKI 1967 K(50-59) 1 00:05:52 10,2 00:28:41 00:58:44 00:58:54 31
136 KUCHOWICZ JOANNA 108 DREZDENKO 1981 K(30-39) 16 00:05:53 10,2 00:29:04 00:58:47 00:58:52 32
137 SOWIŃSKA ANETTA 186 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL GORZÓW WIELKOPOLSKI 1974 K(40-49) 9 00:05:53 10,2 00:28:04 00:58:48 00:58:57 33
138 JAKÓBCZYK EWELINA 244 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL GORZÓW WLKP. 1992 K(18-29) 7 00:05:57 10,1 00:29:50 00:59:27 00:59:41 34
139 SZPILA ROBERT 258 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL GORZÓW 1976 M(40-49) 38 00:05:57 10,1 00:27:43 00:59:30 00:59:40 105
140 PASZKIEWICZ PAWEŁ 154 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1973 M(40-49) 39 00:06:00 10,0 00:28:27 01:00:01 01:00:07 106
141 MAZUR ANNA 127 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1981 K(30-39) 17 00:06:00 10,0 00:29:50 01:00:03 01:00:16 35
142 KLENTAK KATARZYNA 86 GORZÓW WIELKOPOLSKI BBL GORZÓW 1980 K(30-39) 18 00:06:00 10,0 00:29:50 01:00:04 01:00:18 36
143 HORNOSTAJ GRZEGORZ 248 GORZÓW WIELKOPOLSKI IMC PRO TEAM 1991 M(18-29) 20 00:06:03 9,9 00:26:53 01:00:26 01:00:32 107
144 GAŁĄZKA JAROSŁAW 55 ULIM 1974 M(40-49) 40 00:06:03 9,9 00:29:10 01:00:27 01:00:38 108
145 SZTACHELSKI ŁUKASZ 203 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1982 M(30-39) 39 00:06:04 9,9 00:27:15 01:00:43 01:00:49 109
146 CICHOCKI KRZYSZTOF 246 GORZÓW WIELKOPOLSKI TOP MODEL 1984 M(30-39) 40 00:06:05 9,9 00:28:32 01:00:47 01:00:58 110
147 RAJTAR ROBERT 174 GORZÓW WIELKOPOLSKI GUARDIAN 1978 M(40-49) 41 00:06:09 9,8 00:31:48 01:01:27 01:01:39 111
148 CEJBA JAN 28 GORZÓW WIELKOPOLSKI UNBREAKABLE / VTQ 1976 M(40-49) 42 00:06:10 9,7 00:27:51 01:01:45 01:01:52 112
149 RYBIŃSKA ANNA 177 JENIN 1987 K(30-39) 19 00:06:11 9,7 00:29:54 01:01:54 01:02:05 37
150 PAWLAK EMILIA 155 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1978 K(40-49) 10 00:06:12 9,7 00:30:06 01:01:58 01:02:05 38
151 PIETEK MARIUSZ 160 JANCZEWO PIETEK TEAM 1973 M(40-49) 43 00:06:14 9,6 00:28:24 01:02:22 01:02:35 113
152 BEREZOWSKI JANUSZ 20 SANTOK 1979 M(40-49) 44 00:06:17 9,6 00:29:43 01:02:48 01:03:05 114
153 KAZUBOWSKA MAŁGORZATA 79 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1980 K(30-39) 20 00:06:18 9,5 00:29:02 01:03:00 01:03:08 39
154 KRISTEL JOANNA 103 STRZELCE KRAJEŃSKIE KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE 1981 K(30-39) 21 00:06:19 9,5 00:31:34 01:03:07 01:03:17 40
155 KOZŁOWSKA MARTA 102 STRZELCE KRAJEŃSKIE KB PENTO STRZELCE KRAJEŃSKIE 1988 K(30-39) 22 00:06:19 9,5 00:31:34 01:03:08 01:03:17 41
156 CHECHŁA ANNA 30 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1982 K(30-39) 23 00:06:19 9,5 00:29:37 01:03:12 01:03:24 42
157 CIOŁKA ANIA 35 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1992 K(18-29) 8 00:06:22 9,4 00:29:56 01:03:45 01:03:46 43
158 SADOWSKA MARZENA 269 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1976 K(40-49) 11 00:06:24 9,4 00:29:32 01:04:02 01:04:14 44
159 ORDON IZABELA 146 GORZÓW WIELKOPOLSKI PARKRUN GORZÓW WLKP. 1978 K(40-49) 12 00:06:26 9,3 00:29:28 01:04:16 01:04:26 45
160 PODGORNA DOROTA 162 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1978 K(40-49) 13 00:06:29 9,3 00:32:17 01:04:45 01:04:50 46
161 CZECHOWSKI DAMIAN 273 JANCZEWO 1984 M(30-39) 41 00:06:29 9,2 00:31:41 01:04:54 01:05:02 115
162 STOŁY-TRUSZCZYŃSKA DAGMARA 194 CZECHÓW 1974 K(40-49) 14 00:06:30 9,2 00:31:24 01:05:04 01:05:19 47
163 CHORBOT ŁUKASZ 31 STRZELCE KRAJEŃSKIE BOBRÓWKO BIEGA 1980 M(30-39) 42 00:06:34 9,1 00:30:28 01:05:41 01:05:51 116
164 ZIEMBA GRZEGORZ 239 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1989 M(30-39) 43 00:06:36 9,1 00:31:27 01:06:01 01:06:13 117
165 KAŹMIERCZAK JOANNA 80 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1992 K(18-29) 9 00:06:36 9,1 00:31:27 01:06:02 01:06:13 48
166 KLEPCZUK ANDRZEJ 88 JANCZEWO 1962 M(50-59) 8 00:06:37 9,1 00:32:17 01:06:09 01:06:25 118
167 SZEPKE DOMINIKA 199 PLEWISKA 1989 K(30-39) 24 00:06:37 9,1 00:32:17 01:06:09 01:06:25 49
168 CZERWINSKA AGNIESZKA 43 KARNIN 1972 K(40-49) 15 00:06:38 9,0 00:29:54 01:06:20 01:06:29 50
169 PIETRZKIEWICZ MAŁGORZATA 281 DREZDENKO 1974 K(40-49) 16 00:06:45 8,9 00:32:13 01:07:27 01:07:33 51
170 POŹNIAK ALEKSANDRA 164 GORZÓW WIELKOPOLSKI ŚLĘZAKTEAM 1987 K(30-39) 25 00:06:45 8,9 00:30:46 01:07:34 01:07:46 52
171 MOLSKA MAŁGORZATA 134 KŁODAWA OSP KŁODAWA 1968 K(50-59) 2 00:06:49 8,8 00:33:12 01:08:13 01:08:21 53
172 WOTA ADAM 229 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1970 M(40-49) 45 00:06:50 8,8 00:32:29 01:08:16 01:08:25 119
173 ZIELIŃSKI DAWID 238 GORZÓW WIELKOPOLSKI IMC PRO TEAM 1991 M(18-29) 21 00:06:50 8,8 00:31:59 01:08:25 01:08:38 120
174 KORCZYC GRZEGORZ 95 GORZÓW WIELKOPOLSKI MZK KIEROWCA 1982 M(30-39) 44 00:06:55 8,7 00:31:33 01:09:11 01:09:26 121
175 ZIELIŃSKI SŁAWOMIR 263 WAWRÓW 1965 M(50-59) 9 00:06:56 8,6 00:32:49 01:09:24 01:09:36 122
176 WASZAK MAŁGORZATA 260 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1973 K(40-49) 17 00:06:57 8,6 00:33:27 01:09:25 01:09:33 54
177 SKIBA EUGENIUSZ 182 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1946 M70+ 1 00:06:58 8,6 00:34:33 01:09:37 01:09:46 123
178 CETNAR ZBIGNIEW 29 GORZÓW WIELKOPOLSKI NIEZRZESZONY 1945 M70+ 2 00:06:59 8,6 00:33:33 01:09:51 01:09:59 124
179 LEWANDOWSKA ANNA 114 GORZÓW WIELKOPOLSKI BORKOŚ TEAM 1989 K(30-39) 26 00:06:59 8,6 00:32:50 01:09:51 01:10:06 55
180 BORKOWSKI DAMIAN 24 OŁOBOK BORKOŚ TEAM 1988 M(30-39) 45 00:06:59 8,6 00:32:50 01:09:52 01:10:07 125
181 STĘPIEŃ GRZEGORZ 191 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1988 M(30-39) 46 00:07:03 8,5 00:32:18 01:10:35 01:10:48 126
182 FIJOŁEK MONIKA 50 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1976 K(40-49) 18 00:07:09 8,4 00:32:22 01:11:26 01:11:40 56
183 NAUMAN MARIOLA 139 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1976 K(40-49) 19 00:07:09 8,4 00:31:48 01:11:30 01:11:42 57
184 SMOLIK MARIAN 184 GORZÓW WIELKOPOLSKI WETERYNARIA – MANHATTAN 1955 M(60-69) 4 00:07:19 8,2 00:27:44 01:13:08 01:13:16 127
185 KOWALCZYK MAŁGORZATA 98 WAWRÓW FITNESS GRUPA GMINA SANTOK 1981 K(30-39) 27 00:07:19 8,2 00:29:03 01:13:08 01:13:16 58
186 DROZD LECH 284 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1953 M(60-69) 5 00:07:41 7,8 00:35:48 01:16:47 01:16:53 128
187 OSSOWICZ EWELINA 151 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1978 K(40-49) 20 00:07:51 7,6 00:36:52 01:18:31 01:18:40 59
188 CZERNIAWSKA JOLANTA 40 GORZÓW WIELKOPOLSKI BIEGAMY NA WSZELKI WYPADEK 1962 K(50-59) 3 00:08:27 7,1 00:39:45 01:24:30 01:24:48 60
189 CZERNIAWSKI MAREK 42 GORZÓW WIELKOPOLSKI BIEGAMY NA WSZELKI WYPADEK 1962 M(50-59) 10 00:08:27 7,1 00:39:45 01:24:30 01:24:48 129
190 SZCZĘSNY PAWEŁ 197 GORZÓW WIELKOPOLSKI BLEKI 1987 M(30-39) 0 00:00:00 0 00:24:09 00:00:00 00:00:00
190 LISOWSKA AGATA 117 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1993 K(18-29) 0 00:00:00 0 00:30:39 00:00:00 00:00:00
190 SZYGĘDA KACPER 205 GORZÓW WIELKOPOLSKI MASAŻ W GORZOWIE 1999 M(18-29) 0 00:00:00 0 00:34:35 00:00:00 00:00:00
190 GOŁĘBIEWSKA MONIKA 59 STRZELCE KRAJEŃSKIE 1986 K(30-39) 0 00:00:00 0 00:35:37 00:00:00 00:00:00

VI JANCZEWSKA 10 – NORDIC WALKING

Plik PDF z wynikami można pobrać tutaj

Miejsce Nazwisko i imię Nr zaw. Miejscowość Klub Rok. urodz. Kat. wiek. M-ce w kat. Tempo min/km Tempo km/h Czas netto Wynik M K
1 SKIBA KRZYSZTOF 183 LEGNICA MSPORT TEEM 1960 M(50-59) 1 00:06:00 10,0 00:30:02 00:30:03 1
2 LUBIATOWSKI IRENEUSZ 119 GUBIN 1966 M(50-59) 2 00:06:07 9,8 00:30:36 00:30:37 2
3 GRODZKI IRENEUSZ 279 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1972 M(40-49) 1 00:06:10 9,7 00:30:50 00:30:52 3
4 ZACZYŃSKA ANNA 234 LEGNICA KGHM DRUŻYNA SZPIKU KGHM 1979 K(40-49) 1 00:06:31 9,2 00:32:34 00:32:35 1
5 KAŹMIERCZAK NORBERT 81 SZCZECIN TUPTUPTEAM 1976 M(40-49) 2 00:06:40 9,0 00:33:22 00:33:23 4
6 KAZUBOWSKA ALEKSANDRA 78 GORZÓW WIELKOPOLSKI SZ JAK GEPARD 1978 K(40-49) 2 00:06:43 8,9 00:33:37 00:33:39 2
7 GAJEWSKI EUGENIUSZ 54 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1957 M(60-69) 1 00:06:44 8,9 00:33:40 00:33:42 5
8 BERGER AGNIESZKA 21 GUBIN GUBIŃSKA GRUPA NORDICK WALKING 1978 K(40-49) 3 00:06:58 8,6 00:34:52 00:34:52 3
9 CZEKAJŁO FRANCISZEK 39 DREZDENKO REMI 1951 M(60-69) 2 00:06:59 8,6 00:34:56 00:35:00 6
10 CZAJKOWSKI MAGDALENA 37 SZCZECIN AGATEAM 1981 K(30-39) 1 00:07:11 8,3 00:35:56 00:35:57 4
11 MASŁOWSKA MAGDALENA 253 GORZÓW WIELKOPOLSKI KAWY ŚWIATA GORZÓW 1975 K(40-49) 4 00:07:27 8,1 00:37:13 00:37:14 5
12 ORCZYK ROBERT 145 GUBIN GUBIŃSKA GRUPA NORDICK WALKING 1973 M(40-49) 3 00:07:30 8,0 00:37:28 00:37:28 7
13 OLBIŃSKI GERARD 266 JANCZEWO 1979 M(40-49) 4 00:07:31 8,0 00:37:33 00:37:33 8
14 PIASKOWSKI MICHAŁ 157 PIŁA 2003 M0 1 00:07:31 8,0 00:37:36 00:37:37 9
15 JEŻ GRAŻYNA 270 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1976 K(40-49) 5 00:07:33 8,0 00:37:44 00:37:45 6
16 STASIAK PRZEMYSŁAW 189 SZCZECIN AGATEAM 1983 M(30-39) 1 00:07:34 7,9 00:37:52 00:37:54 10
17 FLIS IZABELA 51 TARNÓW 1979 K(40-49) 6 00:07:39 7,8 00:38:17 00:38:17 7
18 BIESZKE PAWEŁ 22 WOJCIESZYCE NIEZRZESZONY 1963 M(50-59) 3 00:07:45 7,7 00:38:46 00:38:51 11
19 MIZGIER-WOLAŃSKA ANNA 287 STRZELCE KRAJEŃSKIE 1985 K(30-39) 2 00:07:45 7,7 00:38:46 00:38:54 8
20 PICZAK MATEUSZ 158 PRZYNOTECKO FSD RUN DREZDENKO 1999 M(18-29) 1 00:07:49 7,7 00:39:03 00:39:08 12
21 OLBIŃSKI BŁAŻEJ 267 JANCZEWO 2007 M0 2 00:07:56 7,6 00:39:38 00:39:38 13
22 DZIAŁEK CZESŁAW 282 STARE POLICHNO 1975 M(40-49) 5 00:07:56 7,6 00:39:39 00:39:45 14
23 GATYŃSKI ARTUR 57 POZNAŃ 1987 M(30-39) 2 00:07:57 7,6 00:39:44 00:39:48 15
24 WOJTCZAK AGNIESZKA 172 JAROCIN CORSA FANTASTICO 🙂 1988 K(30-39) 3 00:08:00 7,5 00:40:00 00:40:02 9
25 KAŁUŻNA ANNA 76 JANCZEWO FITNESS GRUPA SANTOK 1970 K(40-49) 7 00:08:04 7,4 00:40:21 00:40:27 10
26 SOBOŃ PATRYCJA 185 TRZEBICZ 1999 K(18-29) 1 00:08:04 7,4 00:40:22 00:40:27 11
27 FORTUNIAK BARTOSZ 53 PIŁA 1989 M(30-39) 3 00:08:05 7,4 00:40:24 00:40:27 16
28 JURKIEWICZ EWELINA 73 BRZOZOWIEC 1987 K(30-39) 4 00:08:05 7,4 00:40:25 00:40:27 12
29 RYBACKA KATARZYNA 283 KŁODAWA FSD SPORT STRZELCE KRAJEŃSKIE 1975 K(40-49) 8 00:08:06 7,4 00:40:29 00:40:30 13
30 LISIAK MARIOLA 116 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1965 K(50-59) 1 00:08:06 7,4 00:40:30 00:40:33 14
31 PRZYBYLSKA KATARZYNA 257 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1981 K(30-39) 5 00:08:10 7,3 00:40:51 00:40:51 15
32 ORDYNIAK STANISŁAW 149 SKWIERZYNA 1956 M(60-69) 3 00:08:11 7,3 00:40:53 00:40:57 17
33 CIERACH RYSZARD 34 GORZÓW WIELKOPOLSKI PARKRUN GORZÓW WLKP. 1959 M(60-69) 4 00:08:15 7,3 00:41:14 00:41:08 18
34 CIERACH BARBARA 32 GORZÓW WIELKOPOLSKI PARKRUN GORZÓW WLKP. 1961 K(50-59) 2 00:08:15 7,3 00:41:14 00:41:17 16
35 DOLAT BLAŹNIAK JUSTYNA 47 ZWIERZYNY 1978 K(40-49) 9 00:08:15 7,3 00:41:15 00:41:18 17
36 BUREC ALEKSANDRA 245 JANCZEWO FITNESS GRUPA GMINA SANTOK 1981 K(30-39) 6 00:08:16 7,3 00:41:18 00:41:24 18
37 BARANOWSKA BEATA 16 JANCZEWO 1965 K(50-59) 3 00:08:16 7,3 00:41:19 00:41:24 19
38 WOJCIECHOWSKA KATARZYNA 221 GORZÓW WIELKOPOLSKI HASHIMOTKI 1976 K(40-49) 10 00:08:18 7,2 00:41:31 00:41:40 20
39 ROZMIAREK ANNA 176 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1970 K(40-49) 11 00:08:22 7,2 00:41:51 00:41:55 21
40 BIELECKA MONIKA 7 SZCZECIN TUPTUP TEAM 1978 K(40-49) 12 00:08:22 7,2 00:41:51 00:41:53 22
41 STASIAK IWONA 188 SZCZECIN 1958 K(60-69) 1 00:08:30 7,1 00:42:31 00:42:34 23
42 CZAJKOWSKA IRENA 288 BRZEŹNO 1955 K(60-69) 2 00:08:30 7,1 00:42:32 00:42:35 24
43 MIZGIER HANNA 286 STRZELCE KRAJEŃSKIE 2009 K0 1 00:08:35 7,0 00:42:54 00:43:01 25
44 TERPIŁOWSKA HALINA 212 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1955 K(60-69) 3 00:08:45 6,9 00:43:45 00:43:50 26
45 URBAŃSKA ŁUCJA 215 GUBIN GUBIŃSKA GRUPA NORDICK WALKING 1953 K(60-69) 4 00:08:47 6,8 00:43:54 00:43:59 27
46 KUJAWA MARZANNA 251 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1977 K(40-49) 13 00:08:47 6,8 00:43:56 00:43:58 28
47 MACIASZEK ANNA 252 WAWRÓW FITNESS GRUPA GMINA SANTOK 1976 K(40-49) 14 00:08:48 6,8 00:44:01 00:44:09 29
48 TERLIŃSKA AGNIESZKA 211 GRALEWO FITNESS GRUPA GMINA SANTOK 1976 K(40-49) 15 00:08:49 6,8 00:44:03 00:44:10 30
49 BONDEROWICZ DANUTA 23 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1962 K(50-59) 4 00:08:49 6,8 00:44:04 00:44:10 31
50 BARABASZ KAMILA 14 SIERAKÓW 1985 K(30-39) 7 00:08:53 6,8 00:44:25 00:44:32 32
51 JAKUBOWSKA SYLWIA 70 SANTOK 1973 K(40-49) 16 00:08:57 6,7 00:44:44 00:44:49 33
52 CZEKAJŁO BARBARA 38 DREZDENKO REMI 1957 K(60-69) 5 00:08:57 6,7 00:44:46 00:44:50 34
53 GREDKA MARTYNA 65 OŚNO LUBUSKIE FOTO TEAM 2002 K0 2 00:09:02 6,6 00:45:10 00:45:12 35
54 ORDYNIAK ANNA 148 SKWIERZYNA 1958 K(60-69) 6 00:09:03 6,6 00:45:15 00:45:19 36
55 ANTONOWICZ KATARZYNA 8 DREZDENKO SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLSKA 1975 K(40-49) 17 00:09:08 6,6 00:45:41 00:45:47 37
56 DETTOMA ALEKSANDRA 44 GORZÓW WIELKOPOLSKI FITNESS GRUPA GMINA SANTOK 1989 K(30-39) 8 00:09:10 6,6 00:45:48 00:45:54 38
57 WOŚ KAZIMIERZ 228 SKWIERZYNA 1942 M70+ 1 00:09:13 6,5 00:46:05 00:46:08 19
58 WYSOCKA LUCYNA 233 GORZÓW WIELKOPOLSKI 1949 K70+ 1 00:09:14 6,5 00:46:11 00:46:12 39
59 WIŚNIEWSKA EDYTA 220 ULIM 1973 K(40-49) 18 00:09:17 6,5 00:46:27 00:46:34 40
60 GAŁĄZKA MAGDALENA 56 ULIM 1976 K(40-49) 19 00:09:18 6,5 00:46:28 00:46:35 41
61 LAŃCZAK ZUZANNA 3 ZWIERZYN FSD SPORT STRZELCE KRAJEŃSKIE 2008 K0 3 00:09:18 6,4 00:46:31 00:46:37 42
62 MIGALSKI ŁUKASZ 333 POZNAŃ DZIURAWCEDMUCHAWCE 1986 M(30-39) 4 00:09:20 6,4 00:46:42 00:46:47 20
63 BOROWIAK IZABELA 265 ZWIERZYN 1976 K(40-49) 20 00:09:21 6,4 00:46:44 00:46:47 43
64 KLUK KAROLINA 89 WAWRÓW FITNESS GRUPA GMINA SANTOK 1978 K(40-49) 21 00:09:28 6,3 00:47:22 00:47:28 44
65 GREDKA ZOFIA 66 OŚNO LUBUSKIE 1952 K(60-69) 7 00:09:44 6,2 00:48:38 00:48:43 45
66 RACZYŃSKA LILIANA 173 GORZÓW WIELKOPOLSKI HASHIMOTKI 1976 K(40-49) 22 00:09:54 6,1 00:49:29 00:49:50 46
67 ŻMIJA JERZY 100 ZWIERZYN FSD SPORT STRZELCE KRAJEŃSKIE 1950 M(60-69) 5 00:10:00 6,0 00:49:58 00:50:06 21
68 KRÓLIKOWSKI TADEUSZ 105 SKWIERZYNA SENIOR-WIGOR SKWIERZYNA 1949 M70+ 2 00:10:13 5,9 00:51:07 00:51:11 22